Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zhanal som cim skorej ako sa dalo

a nabuduce si vsetci nainstalujte ventrilo...a ked napisem eco tak nekupujte nic...a to si dobre zapamatujte...lebo jeden moze mat abran a ostatni pistole a tym padom je team na kokot

edit...dalo by sa to vyhrat keby sme behali potichu a aspon trochu sa sustredili...ja som mal len nervy omfg

edit2... a ak chcete hrat na vyssiom stupni csko tak si kupte origo steam aj css

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhanal som cim skorej ako sa dalo

a nabuduce si vsetci nainstalujte ventrilo...a ked napisem eco tak nekupujte nic...a to si dobre zapamatujte...lebo jeden moze mat abran a ostatni pistole a tym padom je team na kokot

edit...dalo by sa to vyhrat keby sme behali potichu a aspon trochu sa sustredili...ja som mal len nervy omfg

hm tak koukám že to bylo hezký :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zhanal som cim skorej ako sa dalo

a nabuduce si vsetci nainstalujte ventrilo...a ked napisem eco tak nekupujte nic...a to si dobre zapamatujte...lebo jeden moze mat abran a ostatni pistole a tym padom je team na kokot

edit...dalo by sa to vyhrat keby sme behali potichu a aspon trochu sa sustredili...ja som mal len nervy omfg

edit2... a ak chcete hrat na vyssiom stupni csko tak si kupte origo steam aj css

hele a nedali bystecw kdybch nejaky sehnal ale jeste dneska kdybych se hodne snazil

aler normal zadny nemci only CZECH xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a jeste jak se dohodneme na voice? Co budeme pouzivat teamspeak, ventrilo nebo mumble? Ja osobne bych byl pro TS sice tam ten hlas neni nejlepsi, ale je to jedno z nejjednodussich.

Protoze prece jenom kdyz jste mrtvy tak voice ve hre neni vono, protoze zivi to neslysej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ventrilo by bolo ok....len skoda ze sa mi tam neda nabindovat zapnutie micu ma mouse 5 tlacitko

hele ja bych klidne pouzival nejakej program je mi to jedno ale klidne at epic prispeje aby to jako byl lanovej server a chtel sem se zeptat kolik takovej server stoji??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ja bych klidne pouzival nejakej program je mi to jedno ale klidne at epic prispeje aby to jako byl lanovej server a chtel sem se zeptat kolik takovej server stoji??

350 na mesiac aj so 20% zlavou od zaparit.cz lebo sme v kliente...ale ked nebudeme v kliente tak si mozme robit so serverom co chceme...ale stratime zlavu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jestli hledáte pořád soupeře, tak bych možná sehnal.

Epic: Hele prej si mě sháněl na to CW?

A hele já to celkem lamil, pač sem teď hrál 3tejdny ne-li víc 1.6 a je to celkem nezvyk.

jj kdybys nekoho teda mnel tak to sem dej chtelo abysme to trochu rozjeli s temi cw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu