Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CS:S console-forum.net klan (znovu obnoveno)


T-o-mmy

Recommended Posts

  • Odpovědi 563
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já to řeknu jiknak,mně je upřímně jedno taktéž kdo bude CL,ale jestli bude Sadet tak si nepřeji aby tento klan mněl něco společného s naším serverem a se mnou(nepatří to k hračím)

Vytvořím webovku ke serveru a založím klan se vším co k němu patří.............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to řeknu jiknak,mně je upřímně jedno taktéž kdo bude CL,ale jestli bude Sadet tak si nepřeji aby tento klan mněl něco společného s naším serverem a se mnou(nepatří to k hračím)

Vytvořím webovku ke serveru a založím klan se vším co k němu patří.............

Já bych to nechal tu je to C-F clan proč by to nemohlo být tady a ať je CL někdo kdo je schopný a dokáže sehnat vše kolem toho

SRY: D@w3 ale zrovna ty to nejsi :blink:

BTW: Já jsem v klanu určitě taky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to nechal tu je to C-F clan proč by to nemohlo být tady a ať je CL někdo kdo je schopný a dokáže sehnat vše kolem toho

SRY: D@w3 ale zrovna ty to nejsi :blink:

BTW: Já jsem v klanu určitě taky

Může to být zde,ale sadet nemá schopnosti cokoliv zorganizovat jeho tzv.časopis

A nemá na to aby utáhl server,tak nechápu,proč si hraje na důležitého:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může to být zde,ale sadet nemá schopnosti cokoliv zorganizovat jeho tzv.časopis

A nemá na to aby utáhl server,tak nechápu,proč si hraje na důležitého:-)

Veřím ti i když ho neznám ale D@wa znám moc dobře asi by nebyl problém , ale neviděl bych to nějak extra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Negto nevím co ti pořád vadí :) a já bych neutáhl server ale clan :) pleteš si to negto .. Uvidíme jak dopadne anketa ale pořád mám funkci CL takže ¨Negto sry ale ACL už nejsi a CL se uvidí podle ankety: pak to záleží na něm koho udělá ACL atd...

A ještě něco co myslíte bylo by dobré mt společné spray logo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno nebyl sem tu od jedný odpoledne a už mám bejt CL? No tak dobře mno. Akorát sem poslední dobou nehrál source, ale 1.6, pač mi Source neběhaj zrovna plynule. Ale tak hlas sem si ze srandy dal :) Jestli to vyhraju tak to ale přenechám druhýmu v pořadí což zatím vypadá že bude Dave

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ninjo pak to kdyztak napis sem ja bych to docela rad dal byla by prdel a v kolika by jste hrali??

xDDDD Jak si tam pamatuju no radši nic, ale už vidím tebe jak budeš víst KLAN xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

:cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu to takhle negto mě nemá moc rád tak říkal že když budu CL tak celej klan nebude hrát CW ale kdyby byl někdo jinehj CL tak klidně ale říkal,hlavně at to nejsem já. Tak proto.

SHifter mas pravdu hlavne at si zharajem takze je celkem jedno kdo to bude cest. Tak uvidime dle ankety.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli tě chcou tak OK,ale jeden problém bude,jakýkoliv!!!!!!!!

Tak tento clan nebude mít nic společného se servem dokuď budeš mít nějakou funkci a o adminství na serveru taktéž příjdeš..............................................

//PS:myslím si,že jsi dobrý hráč,ale těžko něco zaorganizuješ........

A o tom serveru,webovku a server by mněl mít každý pořádný klan.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hELE JA NECHAPU PROC SE TADY HADATE O TAKOVY PICOVINE jako je cl neni to uplne jedno kdo bude cl jestli me teda zvolite cl tak stejne by mohli bejt 2 cl at kdyz jeden tady nebude tak at ho nekdo zastoupi neim co tady resite negto vzdyt to je takova volovina cl at sou vsichni normalni ale jenom ten nekdo bude delat sestavu na ktery se dohodnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu