Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kousani her


miny10

Otázka

Cau lidi chtel bych se podelit o radu kterou sem obdrzel.Pokud se vam kouse treba GTA LCS nebo GTA VCS nepomaha ani pretaktovani na 333MHz.Mam pametovou kartu Sony MS pro duo 4GB a kamarad mi poradil ze je treba problem vtom ze mam naformatovanou kartu na FAT32 coz PSP formatuje automaticky,takze se si v PC preformatoval pametovku na FAT16 a uz se mi to nekouse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Cau lidi chtel bych se podelit o radu kterou sem obdrzel.Pokud se vam kouse treba GTA LCS nebo GTA VCS nepomaha ani pretaktovani na 333MHz.Mam pametovou kartu Sony MS pro duo 4GB a kamarad mi poradil ze je treba problem vtom ze mam naformatovanou kartu na FAT32 coz PSP formatuje automaticky,takze se si v PC preformatoval pametovku na FAT16 a uz se mi to nekouse

Tak odzkoušeno a fšechno valí fpoho,kdo nemá origo určo do toho děte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

FAT16 používá 16ti bitového adresování (což je tabulka, která říká, kde co na disku je). FAT16 už je ale stará záležitost (umožňuje adresovat pouze 2 GB). Nahradil ho právě FAT32 (umožňuje adresovat až 2 TB, ale díky omezení v BIOSech většinou pouze 8 GB).

takze by me taky zajimalo jak naformatovat 4GB kartu na FAT16 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokud jsme u kousání her, tak já jsem stáhl na psx(psp) kula world - sekne se po spuštění a colin 2005 plus, který když dám time trial - stage - usa, tak se vpolovině nahrávání také sekne a psp se samo vypne...:( dělají to pouze tyto hry. Jestli někdo víte, jak to nastavit, tak dík...Mám 3.3 OE-B - není na to potřeba třeba to céčko??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu