Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DVD+R DL 2.4X 8.5Gb


3FF3CT

Recommended Posts

Dnes sem si všiml, že objednávka mých DVD+R DL 2.5x 8.5Gb byla zrušena, v emailu stojí, že zboží již není dostupné a jeho výroba byla zrušena, a když na seznamu dám ve zboží vyhledat tyhle dvd, tak to nic nenajde... Nevíte někdo o nějákem obchodu??

Btw. ten obchod byl suntech...

Jo jestli správně chápu již dlouho diskutované téma, tak ty hry nefachaj na těch 8x ryhlostních, nebo to ani nejde vypálit? Mě se to při vypalování na 8x sekne ale rychlost vypalování nechávám 2.5x, je to DVD-Romkou to vím... Ale jestli se to vypálí de to pak v Xku nebo ne?

Díky za odpovědi, nespamujte a používejte thanks...

Aha už sem si všiml... má to být 2.4x, to najde ale ne všude je to dostupné... myslíte vážně že by už nebyly?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyhle DVD se už neprodávaj...a kde si prosimtě vzal že se to zasekává?:dozey:Mám 18her z toho jedna (GTA4) je vypálená na 2.4x ostatních 17 je vypáleno na 8x (jedná se o médium), rychlost vypalování dávám vždy 2.4-3x (nebo jak to je...) a vše OK tudíš si objednej 8x a buď v klidu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj někdo tu myslí jako idiot....tak to jako pro idioty vysvětlím :D

to, že média jsou 2x, 4x, 32x znamená maximální možnou rychlost vypalování....jestli na médium které je 2x vypálíš 2x nebo na médium, které je 32x vypálíš 2x tak to vyjde úplně nastejno, tudíž nechápu z čeho máš zas vymletou hlavu a seš tu pomalu pos....., že už si nic nevypálíš a nic ti nejede....ono to chce opravdu používat mozek pomáhá to, hlavně před založením dementních topiců :), které se tu navíc už řešili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale ja mel i ty 8x a dal jsem to vypalit rychlosti 2x jenze moje dvd vypalovačka neumí zapsat na tyhle disky..

mě šlo o to jestli ostatním fahčí... takže du do koupě nové DVD vypalovačky... nemusíte hned nadávat.. blbě sem to napsal, já vím.. spěchal jsem...

PLS lock:thx:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu