Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

škrábání cd


jakubgaluszka

Recommended Posts

čus když jsem se dneska kouknul na dvd mých her(skate,SvR2007-originaly) tak jsem zjsitil ze jsou lehce poskrabany ne nejaky hluboky rejhy ale je jich hodne (takovejch lehkejch skrabancu)

a xbox je vyrobenej 22.7.2008 mám se o nej nejak bat nebo o ty hry?mám si toho všímat nebo ne...porate dík čus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano na 100% se s xboxem nesmi hejbat kdyz hrajes nebo kdyz je pusteny...a taky muze byt tim ze ho mas na zemi a vedle nej se treba dupe nebo kdyz ho mas na policce a bouchnes do policky atd..to mas jako u cd radii uz maji antivibr ale myslim ze do tehle xboxu se jeste nedavaly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rey5757

Že se dvdecka poškarabou to neni žadna rarita ja mužu doporučit jenom toto

1)neotvírej mockrat za sebou mechaniku

2)o xko se neboj nic se tomu nestane

3)o dvd se tay neboj spiše bysi je měl udržovat např:co tyden je přetřít nějakym hadříkem a nebudeš mít starosti

4)hlavne s xkem moc nemanipuluj když je zaplej jinak se ty obavy změní ve fakt že budeš mít rozbitej xbox

to je asi tak všechno co k tomu mam dodat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě bych dodal - NEOTVÍREJ mechaniku když hraješ, vypni hru najetím do dashbooardu a pak ru vyndej, mechanika má menší otáčky nebo se někdy zastaví uplně a pak se DVD tolik nepoškrábe.

EDIT: zrovna sem si všiml že to tady parťák adiZ už říkal s tím otvíraním při hraní - sorry moje chyba ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
Tak jsem taky objevil škrábancce. A to se snažím s Xboxem při hrání nehýbat a mechaniku otevírám pomocí ovladačky.

Zajímalo by mě, čím to ty DVD škrabe, optickou hlavou? Aby jsem si nezničil mechaniku...

Ja mam konzolu 2,5 roka, nalezato, otvaram tlacidlom na konzole a doteraz ziadny skrabanec. Od vzniku NXE (1,5 roka) hry instalujem na HDD, mechanika je v pokoji :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu