Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sacred 2: Fallen Angels


Silas

Recommended Posts

Cau, prosim o pomoc. Hraju s pritelkyni co-op na jedny konzoli Sacred 2 a nemuzu prijit na to jak by slo vymenovat predmety mezi postavama. Zkousel sem prohledavat vsechny menu a nastaveni a nic. Dalsi probelm mam s tim, ze mi prijde, ze veci sbira jen jeden hrac, taky sem zkousel ruzny nastaveni a nenasel nic, kde by se dalo nastavit lootovani pro oba. A posledni vec, na kterou sem se chtel zeptat je, jetstli to de hrat ve splitscreenu nebo jenom v jedny obrazovce. Splitscreen se mi taky nepodaril zprovoznit a cekani na druhyho az si nastavi vlastnosti a prohleda inventar je taky pekne otravny. Za pripadny rady predem dik a zatim se mejte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedeto jen na jedny obrazovce, co se týče výměny předmětů je to haluz největší: itemy se dají měnit pouze pokud jste přihlášený na Xbox Live oběma hráčskejma účtama pokud hraješ jako já offline s nekym tak se itemy měnit nedaj teda aspon jeste minulej mesic neslo, je to prej ochrana proti bugovani itemů tvrdí vyrobce. Sbírání předmetu jednim hracem sem taky nepochopil vetsinou to sbira ten kdo je loglej na jedničce a ten ninjuje všechny itemy, pokud chces aby to sebral nekdo jinej musis pockat ja nevim cca +-20s nez se to zpristupni pro sebrani druhymu hraci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu