Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sacred 2: Fallen Angels


Silas

Recommended Posts

http://games.teamxbox.com/xbox-360/1682/Sacred-2-Fallen-Angel/ tady to máš Co-op až pro 4 hráče :) jak offline tak online.

EDIT:

- 1:53 - Tak 4 co-op přes XBL a 2 na jedné konzoli, Split-screen.

EDIT2: Nemůžu se dočkat :) Na xbox je málo takových her. Z videí se hodně těším na co-op. Jinak hrával sem Sacred ještě na PC, vypadá to podobně takže je to jasná volba a vaše dojmy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Prosim o pomoc, mam flashle xko, stahl jsem si Sacred 2, po vlozeni to chtelo udelat update, ale ten mi neprosel... tak jsem si stahl tady z fora update na usb, ten mi probehl a kdyz vlozim dvd s hrou, hodi to chybu...

Dodavam, ze pred tim, nez jsem dvd vypalil, patchnul jsem to v ppf-o-matic3. Zapomnel jsem neco udelat? proc mi to nejede? diky za odpovedi. :cry:\s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The disk is unreadible...

Jak mam teda postupovat prosim? A nejakej odzkousenej link prosim kdyz tak ke stazeni, jestli je to spatnym ISO souborem?

Mam jeste jeden dotaz, jak zjistim verzi firmware, jestli mam 1.4 nebo 1.5 nebo co to mam?

A v System info mi to pise D:2.0.7363.0-K:2.0.7363.0 ....

a tady http://console-forum.net/showthread.php?t=51466 se pise : "Tim opatchovanim se vymaze update Dashboard 2.0.7363.0 z ISO. Takze kdo nema nainstalovany NXE 2.0.7363.0 a neni pripojeny na LIVE, tak mu bude Xko hledat update a hru nespusti. Tim padem treba nejprve nainstalovat update NXE".

Takze ja nemam posledni update? a kde to stahnu to NXE? thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vypaluju porad stejne, pouzivam minuskove varbatimky, vypaluju 2,4x a program imgburn, s nim jsem spokojenej a vypalil uz moooc her. :(

stahl jsem, rozbalil hru, patch isa, vypalil jsem a nehraju ... snad jen jeden dotaz, zvolim iso a pak volim ten druhej soubor a tam navolim to v14-15.ppf , je to spravne? napise to, ze patch probehl korektne, tak to iso vypalim a nejede to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

palirna je nova a palim furt na stejny media a bez problemu ... ale postup je jinak dorej, jo? zkusim to stahnout znova, ale kdyz slucuju ten rar, tak je to v pohode a i ten zkusebni soubor v total comanderu pise vse ok... zkusim jest mam doma jine medium... pak uz jinak a to kaslu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Dobrý den všem,

měl bych dotaz ohledně víš zmíněné hry. Mám Xko připojené k obyč. TV, žádné LCD. Když hraji hru respektive když ji vůbec spustím tak mám naprosto nečitelné písmo, tedy alespoň menu, popis kouzel, qestů atd. Dá se to přečíst tak asi z 10 cm od TV. Nemáte s tím někdo zkušenost. A prosím rady typu: kup si novou TV nebo LCD si nechte od cesty, nebo hraj z těch 10 cm. Předem všem děkuji za konstruktivní odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu