Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co je Xbox?


Lukáš Šebesta

Otázka

Dobrý den mám takový trapný problém.Můj vnuk bude mít brzy narozeniny a vůbec mi neříká co chce.:):roll:Ale pořád se na internetu dívá na stránku Xbox 360 a to by mu asi udělalo radost.Mě zajímá co to vůbec je.Vím herní konzole ale na čem to vůbec funguje zapojuje se to do počítače?Je naistalování této herní konzole obtížné?:?Má to smysl kupovat dá se do jsou některé hry do toho česky nebo se dá čeština stáhnout?Děkuji za radu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

predstav si to jako DVD prehravac , stejne se to pripojuje ...

Kupujes specialne hry na tuto konzoli.Instalovat se to neda, neni vlastne co.

Precti si XBOX 360 - TUTORIALY - pro zacatecniky

cestina se stahnout neda , a hry v cestine myslim ani nejsou

V případě, že na dané téma nejsi odborník, zvaž, zda je nutné, abys reagoval.

metuj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jen pro Black ...

Hry v cestine sou Forza 2,Fable II,viva pinata, nhl a fifa apod. ;) ....

pardon za OT jinak zapojeni obtizne neni....

btw > myslim ze by to bylo dobry s vnukem probrat kdyz uz kouka na stranky o X360tce... aby ji nemel nejak domluvenou ... a nedorozumenim se nesesli 2 :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak pokusím se vám vysvětlit co je XBOX360:)

Představte si to jako DVD přehrávač na kterém se pouštějí hry.

Je to výrobek společnosti Microsoft, konzole je next-gen (konzole nové generace), připojuje se to K TV nikoli k PC. Jak už bývá zvykem ČR je známa ale né natolik aby Xko byl v češtině, ovšem některé hry sou v CZ(některé mají titulky a některé i dabing), hry se pohybují v řádech několikset korun, ale je zde možnost jak hrát i stažené (neoriginální hry:D), ale jak to tak bývá s elektronikou i Xko má své mouchy, bývalo dost poruchové, nejznámější porucha je RRoD (Red Ring of Dead neboli kruh smrti, znamená to systémová porucha a Xko "umře"), ale co vím procenta poruchovosti už nejsou vysoké.

Sám sem vlastníkem Xka a jsem nanejvíš spokojen

Kdyby jste se chtěl na něco zeptat tak se ptejte PM nebo pokud máte ICQ tak na 401 442 519

(Prosím omluvte můj pravopis, není to moje silná stránka)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja sam jsem vlastnik xboxu360 a velmi me potesil jsem z nej nadseny

1.xbox360 se nepripojuje k pc ale k telivizi,bud k crt-klasicka televize,lcd,ktera se pripojuje k pc,nutno dokoupit vga kabel,nebo se pripojuje k plazmam a hd televizim-hd-high definition-vysoke rozliseni,nutno dokoupit hd av kabel ktery stoji okolo 1000kc

2.jsou tri verze xboxu360-arcade-obsah baleni-256mb karta,arcade hry a kabel na crt

premium-obsah baleni-20gb hdd a kabely s headstem

premium pro-obsah baleni-stejny jako u premium akorat ze s 60gb hddiskem

elite-obsah baleni-120gb hdd,headset,myslim ze hd av kabel a xbox360 je v cerne verzi

hry jsou take v cestine ale jen nektere napr:nfs pro street,pgr4,fifa,nhl atd.

xbox360 se muze rozbit tim ze se utvori tzv. 3rrod-kruh smrti,sviti 3 cervene diody xbox360 se prehral a musi do servisu,vlaste tim jak se hreje moc-dlouha doba hrani,nekvalitni vetrak atd.,se prohne zakladni deska a je to tedy na servis

palene hry se daji hrat,musite mit tzv.flashnutou mechaniku,docela slozite ale uzivatel kanalizator vam to udela za 500kc takze doporucuji

doufam ze jsem vam alespon trochu rozsiril obzory o xboxu360

zde je kontakt na uzivatele kanalizator:http://console-forum.net/member.php?u=7354

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu