Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Emulator Xbox1 her pro Xbox360


3FF3CT

Otázka

Dobrý večer, s Ghost-Infem jsme řešili problém her z Xboxu na Xbox360, mám stažené GTA SanA a Worms3D k tomu i NFS U2, ptal jsem se Ghosta zda musím dostat nějáký emulátor(četl jsem to na jiném fóru) do Xboxu360, prý ano... Poslal mi odkaz, stáhl jsem si ten soubor --> XBOXCompatible_11-2007.zip

Zetpal jsem se ho co s tíhle souborem... čekal jsem na odpověd, ale dostavila se až další den. Do té doby mě napadlo zkusit to tam dostat jako NXE... Avšak žádné okno An update is available. mi nenaskočilo. Další den mi přišla odpověd od Ghosta, tam stál stejný postup jako s NXE, napsal jsem mu, že jsem to dal na Flashku, ale Xbox jako by ani nepoznal, že tam něco, z Flashky to četlo hrozně krátce a zdá se mi, že dělám něco špatně. Dnes jsem to dokonce dal na CD-ROM, ale se stejným výsledkem... Lidi poradtě! :hurted:

Odkaz na emulátor ↓ :dload:

http://uloz.to/971181/XBOXCompatible_11-2007.zip

Mám update NXE, konzoli Arcade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Co ja viem tak stiahnute Xbox Original hry su nejak specialne upravene a uz ti staci ich len napalit a dat ich do X360... Take hry som nasiel napr. na Xbox-sky...

Já jsem s pomocí Ghosta našel

http://www.torrents.ru/forum/index.php

tam jsou taky předělávky, stáhl jsem si ty co jsem napsal a bojím se to vypálit, no já to zítra zkusím, stejně dělám update FW vypalovačky...

Btw. ty rusáci maj Worms3D.7z o velikosti 910 Mb a po rozbalení 7.1GB!!:blink: To mi furt nejde do hlavy

Prosím Vás(adminy a moderátory) nemažte tohle téma, zítra napíšu jak jsem dopadl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
download i návod jak nainstalovat emulátor máš na ofic. stránkách ... http://www.xbox.com/en-US/games/backwardscompatibility.htm

hele dam ti thx, idkyz vlastne je stejny postup jako s nxe, dal sem to na flashku default.xex a nic, zitra skusim cd, du koupit rwčko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj !

Píšeš že máš update NXE a konzoli ARCADE.Ale nepíšeš,jestli máš HDD.Upgrade XBOXCompatible_nejde nainstalovat bez HDD.Na spouštění her xbox1 je nutný HDD ! Z toho fora www.torrents.ru jsem stahoval i já.Mám na xbox1 už 15 her a všechny chodí.Ani jedno DVD jsem nezkazil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu