Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

otazka ohledne ps2ky,planuju si ji asi koupit


Recommended Posts

takze lidi planuju si koupit ps2ku ale asi z bazaru a fatko,protze se mi vic lbi

1.vyplati se ps2ka kdyz mam xbox360?

2.za kolik asi tak sezenu ps2ku fat s chipem a s 1 nebo 2 ovladacema?

3.budou se na ps2ku vyrabet jeste hry?

predem diky moc a piste jestli jste s ps2kou spokojeni nebo ne:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Myslim, že ne. Já PS2 mam a od té doby co mam xko leží v krabici. Navíc jsem si zvykl na xboxovej ovladač, nejen že je větší, ale ty joysticky má trochu jinak.

2. Já koupil Slimko s jednim ovladačem nový za 3500kč. Chip mě stál 700kč. A když pudeš do bazarovýho a fatka, tak bych si typnul 2000 - 3000kč.

3. Určitě budou, ale ty dnešní hry jsou přece jenom už hodně náročný a PS2 je neutáhne. Ale na netu je spousta her, já mam přez 70 pálenejch a bohatě sem s tim vystačil a to sem si toho ještě nastahoval málo.

Závěr:

Tak spokojenost...když nebylo xko, bylo to super, ale teď. Na lepší se lépe zvyká, takeže u xka bezdrátovej ovladač, dashboard, zapnání pomocí ovladače, monitor...ale na horší už ne. Pokud tě xko chytlo, nemá cenu si PS2 kupovat. Já je teky nevyuživam.

------------------------------------

EDIT: K tvému podpisu jaký hry máš? Moje vidíš v podpisu. Někdy bych s tebou třeba vyměnil ty pro streety nebo paradise ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já mám PS2 Fat od doby kdy se začalo vyrábět což je asi 6-7let. V tomhle rozhraní jsem dvakrát přečistil a jednou vyměnil součásku cca za 1200,- Pánové v opravně na mě koukali jak na blázna, když jsem jim řekl, že mi pořád funguje:) Sony prostě ví;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest rey5757
takze lidi planuju si koupit ps2ku ale asi z bazaru a fatko,protze se mi vic lbi

1.vyplati se ps2ka kdyz mam xbox360?

2.za kolik asi tak sezenu ps2ku fat s chipem a s 1 nebo 2 ovladacema?

3.budou se na ps2ku vyrabet jeste hry?

predem diky moc a piste jestli jste s ps2kou spokojeni nebo ne:D

1)rozhodně bych spíše investoval do xka než si kupoval ps2ku

2)cca 3000 kč na aukru seženeš ps2 s 2 ovladačema za cca 2000 kč a flashnes si to už sam v nějakem servise

3)podle toho jake hry? dlouholete hitovky už na ps2 straceji svou silu a přestavaj se vyrabět např:gta IV a časem na ps2 zanikne většina her.

ja mam ps2 ale prodam ho a koupim xko takže ti nedoporučuji kupovat ps2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1)rozhodně bych spíše investoval do xka než si kupoval ps2ku

2)cca 3000 kč na aukru seženeš ps2 s 2 ovladačema za cca 2000 kč a flashnes si to už sam v nějakem servise

3)podle toho jake hry? dlouholete hitovky už na ps2 straceji svou silu a přestavaj se vyrabět např:gta IV a časem na ps2 zanikne většina her.

ja mam ps2 ale prodam ho a koupim xko takže ti nedoporučuji kupovat ps2

ja uz xko mam chtel bych ps2ku kvuli old scholl hram jaky na to mas nazor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.vyplati se ps2ka kdyz mam xbox360?

2.za kolik asi tak sezenu ps2ku fat s chipem a s 1 nebo 2 ovladacema?

3.budou se na ps2ku vyrabet jeste hry?

predem diky moc a piste jestli jste s ps2kou spokojeni nebo ne:D

1. Jestli chceš kvůli old scholl hrám tak určitě...................Akorát xko má lepší grafiku atd.Taky ten cenový rozdíl................

2.Kolem 2-3 tísíc-Já mám za 2700 se vším 2 ovladače memory card a 5 origo her a chip......

3-hry se budou možná vyrábět nadále,ale jestli vyjde PS4 tak už končí na 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Jestli chceš kvůli old scholl hrám tak určitě...................Akorát xko má lepší grafiku atd.Taky ten cenový rozdíl................

2.Kolem 2-3 tísíc-Já mám za 2700 se vším 2 ovladače memory card a 5 origo her a chip......

3-hry se budou možná vyrábět nadále,ale jestli vyjde PS4 tak už končí na 100%

ato fakt poznam ten grafickej rozdil treba v nfs ps?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám PS2 Fat od doby kdy se začalo vyrábět což je asi 6-7let. V tomhle rozhraní jsem dvakrát přečistil a jednou vyměnil součásku cca za 1200,- Pánové v opravně na mě koukali jak na blázna, když jsem jim řekl, že mi pořád funguje:) Sony prostě ví;)

to já mám PS2 Fat 300004 je taky 6 let starej ,ale co víc ani ještě porouchanej :) jen mi připadá že načítá pomalejš textury už třeba u GTA je to vidět ,ale jen když letim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodej xko a kup si PS3 60GB s podporou PS2 her,jenže je ti to stejně k ničemu pokaždý,když bys chtěl hrát nějaký titul na PS3 tak bys to musel zapojit na LCD obrazovku na které asi hraješ na xku,ale pokaždý když bys chtěl hrát PS2 hry,ať už na PS3 nebo na PS2,tak bys to musel zapojit na starou TV,protože jinak se ty old schoool hry nedaj hrát :(Jinak pokud by si měl xko na LCD TV a PS2 na staré TV,tak by to šlo,ale proč když PSP má skoro lepší rozlišení jak PS2 :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Prodej xko a kup si PS3 60GB s podporou PS2 her,jenže je ti to stejně k ničemu pokaždý,když bys chtěl hrát nějaký titul na PS3 tak bys to musel zapojit na LCD obrazovku na které asi hraješ na xku,ale pokaždý když bys chtěl hrát PS2 hry,ať už na PS3 nebo na PS2,tak bys to musel zapojit na starou TV,protože jinak se ty old schoool hry nedaj hrát :(Jinak pokud by si měl xko na LCD TV a PS2 na staré TV,tak by to šlo,ale proč když PSP má skoro lepší rozlišení jak PS2 :)

Proc by se to jako nedalo hrat ?

Ja zapojil svou PS2 na LCD samsung 32" hd ready a vypadalo to dobre a to jsem to mel jen pres rgb kabel .

Ps3 navic umi upscale ps2 a ps1 her , takze netlachej blbosti...

no ja bych titu ps2ku doporucil sice ji nemam ale jednou jsem na ni hral a bomba

Kdyz si na te konzoli jednou hral tak o ni urcite dost vis ze ?

Jinak ja ps2 rozhodne doporucuji , prvni jsme meli doma jeste kdyz stala 13000,- a ted mam slima ...

Porad na te konzoli rad hraji protoze je na ni spousta super her , co neni na zadne jine konzoli , to je pro me motivace si tu konzoli nechat a mit ji stale jako prioritu cislo 1 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Čau chtěl bych se zeptat jaký je rozdíl mezi ps2 fat verzi a slim např. jestli je na nove verzi lepší grafika atd. prosím někdo pisněte

Slim je daleko tenčí a lehčí, má výhody (např. jiné zapojení od kabelů atd.) a grafikcy je úplně stejné, něco jako PSP Fat a Slim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu