Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Noby Noby Boy


.Den

Recommended Posts

Nova silene vypadajici hra od tvurce Katamari Damacy pro PlayStation Network... Vyjde udajne ve ctvrtek 19. 02. 2009.

Preview: http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3171839

Cesky psane "vysvetleni konceptu": (hrej.cz)

Keita Takahashi je zvláštní chlapík s príma nápady. Dokázal ohromit svět svou prvotinou Katamari Damacy a hodlá to zopakovat i se svým druhým projektem Noby Noby Boy, který vyjde na PlayStation Network už tento týden, konkrétně ve čtvrtek. Možná až tehdy se dozvíme o čem vlastně tenhle kousek bude, protože se to moc nepovedlo ani samotnému vývojáři, který se o to včera pokoušel. "Chápu, že jsem ještě nebyl schopen nikomu říci, o čem vlastně Noby Noby Boy je. Zjednodušeně - hráči budou mít pod kontrolou natahovacího človíčka, hlavní postavu hry. Toho budete muset všemožně natahovat a ona délka se bude nahrávat do celkové databáze všech hráčů. Z té bude vycházet druhá postava - holčička. Ta se bude nacházet na Zemi a její velikost se bude odvíjet od kombinované délky všech človíčků aktivních hráčů. Tím, jak se všichni človíčkové budou prodlužovat se bude zvětšovat i holčička. A pokud se zvětší tak, že přeroste sluneční soustavu, tak se odemknou nové úrovně pro naprosto všechny hráče na světě, takže úplně všichni hráči budou vlastně spolupracovat, aby se dostávali dál a dál." Takahashi chápe, že se jedná o velmi složitý a na první pohled lehce zmatený koncept, ovšem je to přesně to, co s Noby Noby Boyem zamýšlel. "Chtěl jsem udělat hru, kterou není lehké popsat slovy. Chci, aby si hráči říkali 'Nevím proč, ale baví mě to hrát.' Už brzy si to budete moci vyzkoušet na vlastní kůži." Pravda, už za dva dny, exkluzivně pro PlayStation Network.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No možná zkusím. Ale zatím mi to přijde jenom jako předražená verze klasickýho hada. Uvidíme.

EDIT po čase:

Zkoušel jste někdo tuhle hru?

http://cz-gameblogger.blogspot.com/2009/02/noby-noby-boy-recenze.html

Podařilo se někomu sakra pochopit co tou hrou chtěl básník říct? Vždyď i na toho obyčejnýho hada, ze kterýho jsem to původně podzříval se to nechytá :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu