Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdou palit hry-odmena 500crd.


mapo1468622753

Otázka

hoj mam taky problem kdyz chcu vypalit hru na xbox360 podle tohoto navodu(http://console-forum.net/showthread.php?t=39454) pomoci cloncd vsechno mi de az do te doby nez se to zacne vypalovat furt je tam 0% rychlost vypalova 0kByte/s zbyvajici cas nezname uplynuli cas 61min. sekne se mi pc ze nemozu spustit zadny jiny program nez kety mam spusteny pc vubec nereaguje.. kdo prijde na to proc mi to nejde tak tomu dam 500crd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

dej si start> pravym na tento pocitac tam vlastnosti> hardware> spravce zarizeni>jednotky dvd nebo cd-rom

nebo jednoduseji mas nero? jestli jo tak ho dej, přepni mezi běžnými a pokročilými schopnostmi na pokročilé takový dva profesoři tam budou pak další tam na konci a tam informace o systemu

jo mozna je to tim ze to jsou 8x placky ja musel vypalovat na 2.5x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no presne nevedel sem ze je to dostupne ze startu, vedel ale ne ten info kit... btw s tim imgburnem nevim, clonecd to neukaze

pak napis co mas za dvd-romku hlavne co vypali nejlepe screen z info kita v neru

tady mas screen http://img209.imageshack.us/img209/4351/beznzvu2ik3.jpg

to spust az to nabehne tak nahore zvol tvoji dvd romku a dej screen sem

sorry za 2x post ale tady se postuje hrozne rychle a nechtene sem nedal edit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já Ti to snad objasním,protože jsem měl naprosto stejný problém.Když bylo možné zakoupit MEMOREX DVD + R DL 2,4 x ,tak jsem na nich vypaloval naprosto bez problémů.Potom nebyly k sehnání,tak jsem přešel na VERBATIM 2,4 x.Také bez problémů.Nyní už 2,4 x nejsou k sehnání a tak jsem na zkoušku koupil MEMOREX 8 x 10 kusů.U kamaráda na počítači a vypalovačce LG GSA 4163Bjsem zkazil 4 DVD přesně stejnou závadou - 0 rychlost a 0 procent.Umne na počítači a vypalovačce LG GSA 4165Bse mi povedlo vypálit první DVD,potom při druhém chyba - špatné ostření stopy,třetí DVD dobré,čtvrté znova chyba a páté dobré.Na obou vypalovačkách jsem zkoušel dva programy - CD CLON a ImgBurn.Potom jsem zkoušel vypalovat na VERBATIM 8 x a už jsem udělal 5 D VD bez chyby.Takže můj závěr je takovýto:Pokud je starší vypalovačka,tak jiná DVD než VERBATIM dobře nepodporuje a nic se na ně nevypálí ( i když DVD vypadá pohledem jako že na něm něco je vypáleno ).Má novější je brala s chybami,ale VERBATIMY 8 x jedou na obou bez problémů.Na jaké DVD pálíš ?

Zapomněl jsem napsat,že u obou mechanik v počítači mám nainstalovaný poslední updat FW.A mechanika mi také nešla vysunout,přestože jsem přes správce zařízení úlohu ukončil.Musel jsem udělat restart počítače a potom teprve šla mechanika vysunout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu