Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nejdou palit hry-odmena 500crd.


mapo1468622753

Otázka

hoj mam taky problem kdyz chcu vypalit hru na xbox360 podle tohoto navodu(http://console-forum.net/showthread.php?t=39454) pomoci cloncd vsechno mi de az do te doby nez se to zacne vypalovat furt je tam 0% rychlost vypalova 0kByte/s zbyvajici cas nezname uplynuli cas 61min. sekne se mi pc ze nemozu spustit zadny jiny program nez kety mam spusteny pc vubec nereaguje.. kdo prijde na to proc mi to nejde tak tomu dam 500crd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

Mě todle dělala mechanika taky pomohlo : Buď za běhu nebo při vypnutym PC normálně vodpojit mechaniku od daťáku a napájení a zapojit z5 většinou sem to dělal za běhu (nejdřív ve správci zařízení normálně odebrat mechaniku a pak vodpojit nejdřív daťák pak napájení zapojit z5 a dat aktualizovat HW) a pak restartoval pecko od ty doby se mě to už nestalo třeba ti to helfne .....

Popřípadě zkusit vyměnit datovej kabel a jiný napájení ze zdroje .......

Vypalku sem měl LG H10N ted H42N a ta to neudála zatim - Placky Verbatim DL 2,4x normal a printable ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podle mě je to jen firmwarem mechaniky. Máš tam první ofic. fw ver. SB00 a mezitím bylo dalších cca. 6 updatů. Poslední je z 28.1.2009 tady si ho stáhni:

http://www.cdr.cz/dvd_rekordery/samsung/firmware/sh_s223f/SH-S223F_SB03.zip

rozbal ten soubor třeba na plochu, ujisti se, že nemáš v mechanice žádný médium a vypni aplikace. Potom ho spusť a dej flash nebo run. Až to flashne tak ti to samo řekne o restart. Bacha ať to nevypneš při flashování jinak jsi v háji. Po restartu si vlez do Img Burnu a dej write ISO to DVD.

Potom si dej Tools - Settings a vyber záložku Write. Tam je v pravé části položka Options změn z Calculate optimal na User specified a do Sectors in L0 napiš 1913760 a OK.

Pak si dej Tools - Drive - Change booktype. Vyber Samsung a change for nastav DVD+DL na který bys měl vypalovat a dole nastav DVD-ROM.

Následně si vyber soubor ISO (nevybírej .DVD soubor) a zkus ho vypálit ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mě todle dělala mechanika taky pomohlo : Buď za běhu nebo při vypnutym PC normálně vodpojit mechaniku od daťáku a napájení a zapojit z5 většinou sem to dělal za běhu (nejdřív ve správci zařízení normálně odebrat mechaniku a pak vodpojit nejdřív daťák pak napájení zapojit z5 a dat aktualizovat HW) a pak restartoval pecko od ty doby se mě to už nestalo třeba ti to helfne .....

Popřípadě zkusit vyměnit datovej kabel a jiný napájení ze zdroje .......

Vypalku sem měl LG H10N ted H42N a ta to neudála zatim - Placky Verbatim DL 2,4x normal a printable ......

nwm jak to myslis odpojit ale debnu rozdelavat nemoz umam tam zarucny pecet

toro dvd mam 8x dvd+r dl Doulbe layer double couche 8,5gb go 8x speed vitesse 240min

troy-c akrualizoval sem se a jak rikals vlez do img burn a tam zadny write iso to dvd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pečeť na PC v podstatě nic neznamená ze zákona máš právo podívat se zda daný výrobek opravdu obsahuje to co prodejce udává, ale bez otevření CASU to opravdu jinak neuděláš no .......(nebo se domluvit s prodejcem jestli by ti to neudělali oni)

To mastaogasta : na Verbatim DL 8x pálim normal 2,4 bez problému ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

btw na ten firmware mechaniky je dobra stranka zde

http://tdb.rpc1.org/

ale musis dat autoreset z baliku, ale ja uz nevim je tu toho moc a zamichany... ja prave mam GSA-4163B vcera sem udelal update a dal sem vypalit dvd verbatim 8x double layer double couche printable a normalne to vypalilo... jak dlouho si to nechal vypalovat kdyz tam byla rychlost 0 kbs? me to taky stoji asi 2 minuty ze zacatku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
btw na ten firmware mechaniky je dobra stranka zde
http://tdb.rpc1.org/

ale musis dat autoreset z baliku, ale ja uz nevim je tu toho moc a zamichany... ja prave mam GSA-4163B vcera sem udelal update a dal sem vypalit dvd verbatim 8x double layer double couche printable a normalne to vypalilo... jak dlouho si to nechal vypalovat kdyz tam byla rychlost 0 kbs? me to taky stoji asi 2 minuty ze zacatku

myslim ze tak 3hodiny

j a nato dvd na ktery to vypaluju by mela mechanika co mam v poho vypalit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
V IMG Burnu si dej Write image file to disc (prostě normálně jako když chceš pálit ISO na DVD) a potom nastav zbytek dle postupu který jsem ti psal a zkus to..

Kdyžtak sem znovu potom hoď screen z nero info tool, ať mrknem jestli se ti FW updatnul OK..

j uppadovalo se to z SB00 na SB03

a kdyz kliknu na to iso tak me to ukaze http://ukazto.com/?id=8269231&klic=2cwB3T3f&overall=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Otevírat PC se při instalování nového FW vypalovačky nemusí ! Na této adrese

www.cdr.cz/?rekordery

FIRMWARE VYPALOVAČEK

Jsem si našel svou vypalovačku ,stáhnul její všechny upgrade a nainstaloval postupně všechny jako kterýkoliv jiný download programu.To ale stejně nepomohlo.Podle toho,jaké jsi napsal,že máš medium je to jasně jiným mediem než VERBATIM.Chyba byla podle mne v tom,že jsi chtěl ušetřit a koupil jsi jiné medium než VERBATIM.Já jsem udělal tu samou chybu tím,že jsem chtěl ušetřit. Při použití VERBATIM + R DL ( i 8x ) by se ti to mělo vypalovat normálně i na starší vypalovačce.Mně to teď při používání na VERBATIMY vypaluje bezchybně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu