Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Portable Island


cejdap

Recommended Posts

Ta grafika je husá a podle mě to bude jako GTA ale nebude tam krev prostě idilická dovolená...A bude to asi dobrý.Si tak chodit po pláži při západu slunce, fotit různý věci, večer si zajít do baru zbalit nějakou mařku a potom s ní jít na hotelový pokoj a ...................... :twisted: !A za 3roky mít dva fagany!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
podle mě o tom jak si co nejvíc užívat dovolenou :) (třeba to nakonec bude jako far cry :D)

přesně, hned jak jsem to viděl si říkám to vypadá jako Far Cry- uvidíme co to bude!(simulace života na pláži :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj větší než GTA bude to mazec ´hra ale trochu mám strach jestly to vůbec přijde do Evropy...:-(

jj dufam ze to prijde do evropy nebo aspon do usa pac hrat to v jap by asi neslo :wink: jinak grafika fakt super a videl jsem i video na gamespot.com fakt to vypada dobre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj větší než GTA bude to mazec ´hra ale trochu mám strach jestly to vůbec přijde do Evropy...:-(

jj dufam ze to prijde do evropy nebo aspon do usa pac hrat to v jap by asi neslo :wink: jinak grafika fakt super a videl jsem i video na gamespot.com fakt to vypada dobre :)

Nemohl bys hodit odkaz na video?Nemůžu se tam nějak vyznat a najít to... :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
jj větší než GTA bude to mazec ´hra ale trochu mám strach jestly to vůbec přijde do Evropy...:-(

jj dufam ze to prijde do evropy nebo aspon do usa pac hrat to v jap by asi neslo :wink: jinak grafika fakt super a videl jsem i video na gamespot.com fakt to vypada dobre :)

Nemohl bys hodit odkaz na video?Nemůžu se tam nějak vyznat a najít to... :wink:

http://www.gamespot.com/psp/action/portableresort/media.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu