Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mod chip tutorial


Recommended Posts

TENTO NAVOD BUDEO MOD CHIPU PRO XBOX360,VIM ZE SE MOC NEPOUZIVA ALE PRO TY CO CHTEJI ZDE DAM NAVOD.

CO BUDEME POTREBOVAT?

1.XBOX 360 S MECHANIKOU HITACHI,SAMSUNG,NA OSTATNICH NENI ODZKOUSENO!MYSLIM SI ZE BY MELA FUNGOVAT

MECHANIKA LITE ON.

2.BUDEME POTREBOVAT MOD CHIP KTERY ZAKOUPIME ZDE:http://www.konsolenprofis.de/

CCA 1500KC

3.BUDEME POTREBOVAT PAJKU S OSTRYM HROTEM,NEBOLI PAJECI PERO.

4.MALINKE KABLIKY(VODICE)A TAKE VETSI ZKUSENOST V PAJENI.NEZKUSENYM DOPORUCUJI ABY SI XKO NECHALI PREDELAT OD PROFIKA.

TAKZE PUSTIME SE DO TOHO:

ZDE JE VIDEO JAK ROZEBRAT XBOX360:

POTE SI ROZEBEREME MECHANIKU UDELAME TO TAKTO:

1.ODPOJIME DATOVY A NAPETOVY KABEL-TOHLE JE ZAKLAD!!!!!!

2.KLASICKY ODSROUBUJEME VIKO MECHANIKY.

3.ODPOJIME TAKOVE TY PLOCHE KABELY.

TUTORIAL NA APLIKOVANI MODCHIPU-MECHANIKA LG HITACHI

U TETO MECHANIKY BUDEME MUSET PREPAJET 11 KABLIKU.

K TOMU DVA NA ZAKLADNI DESKU.

MUSIME ZAJISTIT ABY BYL MODCHIP POD STALYM NAPETIM 5V.

U verze LG-Hitachi 0078fk není GND na místě jako u starých mechanik, je pod značkou TP027

Nejlepší bude když vemete měřák a změříte si to sami, každý kus není stejný a může se lišit...

Kabílky ustřihněte dostatečně dlouhé aby jsme je potom mohly vyvést ven z mechaniky a připájet na modchip připevněný na víko mechaniky

Kabílky napájíme na určená místa které jsou znázorněny na starsi mechaniky.

OBRAZEK:

thum_22937499f0639bc673.jpg

MECHANIKA 0078fk

thum_22937499f06e7e7a8b.jpg

Teďka se budeme muset dostat přez černou hmotu která má zajistit aby jsme se nedostali k požadovaným místům, nejlépe opatrně seškrábáním ostrým nožem,viz obrazek1

OBRAZEK1

thum_22937499f076249f24.jpg

Pokud máme seškrábáno tak začnem pájet jednotlivé kabílky na vodiče které vedou z chipu v mechanice, viz. znázorněno na obrazku 2

Kabílky ustřihněte dostatečně dlouhé aby jsme je potom mohly vyvést ven z mechaniky a připájet na modchip a potom připevnit na víko mechaniky obrazek 3

OBRAZEK 2

thum_22937499f07ebbe95f.jpg

OBRAZEK3thum_22937499f08163e7d2.jpg

Pokud budeme chtít aby při vložení kopie hry mod-chip deaktivoval sítovku, musíme napájet na základní desku dajší dva kabílky vedoucí do mod-chipu pinY a pinX,viz obrazek 4 a 5

OBRAZEK4

thum_22937499f08952785d.jpg

OBRAZEK5

thum_22937499f08c70042b.jpg

Takze mechaniku lg mame za sebou a ted se vrhneme na samsung.

MECHANIKA SAMSUNG MODCHIP

U TETO MECHANIKY BUDEME PREPAJET PRESNE 7 KABELU,K TOMU DVA NA ZAKLADNI DESKU.

Tedka musíme zajistit aby mod-chip byl pod stálím napětím 5V a na obrázku si ukážem kde takové napětí najdem..

OBRAZEK 1 A 2

Kabílky ustřihněte dostatečně dlouhé aby jsme je potom mohly vyvést ven z mechaniky a připájet na modchip připevněný na víko mechaniky OBRAZEK 3

Kabílky napájíme na určená místa které jsou znázorněny na OBRAZKU 1 A 2

Obrázek 1

thum_22937499f0a8bc4b3b.jpg

Obrázek 2

thum_22937499f0ab0ef84d.jpg

Teďka se budeme muset dostat přez černou hmotu která má zajistit aby sme se nedostaly k požadovaným místům, nejlépe opatrně seškrábáním ostrým nožem, Viz OBRAZEK 3 a potom na Pin A a Pin I napájíme kablík a vyvedeme ven k mod-chipu...

Obrázek 3

thum_22937499f0ad443808.jpg

Obrázek 4

thum_22937499f0b20f3f48.jpg

Pokud budeme chtít aby při vložení kopie hry mod-chip deaktivoval sítovku, musíme napájet na základní desku dajší dva kabílky vedoucí do mod-chipu pinY a pinX...OBRAZEK 5 A 6

Obrázek 5

thum_22937499f0b4645fad.jpg

Obrázek 6

thum_22937499f0b7bb70c6.jpg

a mame hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Kdo vi na jakem principu ta jejich blbustka funguje.Jsem tak s toho po dnesku otraven,ze uz do Xka ani korunu.Az chcipne tak ho rosekam kladivem a hodim do kontaku.Az se uklidnim tak si casem koupim ps3,jestli me to pritekyne dovoli.Kvuli bydleni asi s toho taky nic nebude :_( Jedinna moznnost jak se zbavit banu - Vymena desky.Nejlepsi na banu je,ze uz nepujdou aktulizace.To znamena,kdyz vyjde WAWE5 flasheri maji smulu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne pres CD ,nebo flash ,ale od toho banu pry nepujdou aktulizace Xboxu.To znamena,ze kdyz vyjde WAWE5 a bude potrebovat update.Tak si ho tam nedame.To je trochu bonus.Takze je to jen otazka casu kdy to kluci rozjedou.Pak uz si tu hru proste nezahrajeme.Kdyby existoval chip,kterej by sprovoznil HDD.Tak to beru.Napade me jen vymena zakladni desky (prehozeni) Ale to se musi znova flashovat atd.Jinak diky poslednimu Dashboardu.Je nerealne prolomeni cpu key.Takze mame proste po ptakach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nechápu co to tady máte s tím HDD ban jsem zažil a HDD mě normálně funguje nahrál jsem na něho Forzu a jede to normálně.b A nevím proč by ti neměli jet hry z wave 5. Narveš tam stealth a zkontroluješ pře inovovaný ABGX. Upgradneš flash a jedeš jak víno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to napsaný v topicu pro začátečníky ... když si tam tohle hodíš místo flashe mechaniky' date=' tak přijdeš o záruku, ale ban nemůžeš dostat, bohužel když už jsi ho dostal a až potom tam dáš čip, tak máš smůlu[/quote']

no nwm jak to funguje ale jestli nemuze dostat ban tak si myslim ze kdys to tam da ten chip tak e si smaze cojavim neco z eeprom a zas mu live pude ale nwm to jiste treba to tak ani nefunguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nechápu co to tady máte s tím HDD ban jsem zažil a HDD mě normálně funguje nahrál jsem na něho Forzu a jede to normálně.b A nevím proč by ti neměli jet hry z wave 5. Narveš tam stealth a zkontroluješ pře inovovaný ABGX. Upgradneš flash a jedeš jak víno.

mozna se pletu, ale zde na foru jsem cetl ze krome "narvani stealth, kontroly pres ABGX a upgradu flash" nekdo potreboval jeste aktualni dashboard (nekde v jinym topicu jsem to cetl) tak jestli to je tak, tak opravdu bude po ptakach, a zadne vino jezdit nebude..? jelikoz aktualizace dashboardu nebude mozna. jinymi slovy budouci wave5 se na starsich (soucasnych) dashboardech nerozchodi, tzn Quicksilver ma pravdu? nebo se pletu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna se pletu, ale zde na foru jsem cetl ze krome "narvani stealth, kontroly pres ABGX a upgradu flash" nekdo potreboval jeste aktualni dashboard (myslim ze to bylo u CODMW2) tak jestli to je tak, tak opravdu bude po ptakach, a zadne vino jezdit nebude..? jelikoz aktualizace dashboardu nebude mozna. nebo se pletu, jsem pololama

Tak si to CODMW2 patchnes na wawe 3, 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to si sice patchnes na starsi wawe, mechanika vam to sice nacte ale tu hru si nezhrajete protoze ty novy hry chtej vzdycky aktualni update dashboardu. to znamena ze pokud se neupravi hra, tak s novejma hrama bude na zabananovanejch konzolich amen, jelikoz dashboard updatenout nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a to vite 100% ze Dash updatnout nejde vy co mate ban??

no nevim jako teoreticky to je celkem mozne ze to nepujde proc by MS podporoval konzole s flashem nejakymi updaty takze v podstate staci udelat nocou wave a je po hrani novych her:) uz vysel novy update zkpousel to uz nekdo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to si sice patchnes na starsi wawe, mechanika vam to sice nacte ale tu hru si nezhrajete protoze ty novy hry chtej vzdycky aktualni update dashboardu. to znamena ze pokud se neupravi hra, tak s novejma hrama bude na zabananovanejch konzolich amen, jelikoz dashboard updatenout nejde.

jj takle nejak sem to myslel, takze asi fakt bude po ptakach (?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno zase půjde obejít, to nemám strach :-) Tak se prostě zase ty hry upraví nějak tak, že půjdou i na starých dashbordech nebo se prostě nějakým způsobem hacknou ty dashbordy, aby ti nebanovali konzoli :-) Prostě věřím, že zase nějací vychcánci příjdou na to, jak se vysmát Microsoftu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne nechapu proc to ty lidi resej dostanu banana koupim jiny xko dam flash a parim "preci jen sme usetrili tisice na hrach" tak muzem v klidu koupit novej xbox za usetreny rachy :-)) a pokud chci na live hrat neflashuju a kupuju originaly. Prijde mi to logicke na necem MS musi vzdelavat ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Kdo vi na jakem principu ta jejich blbustka funguje.Jsem tak s toho po dnesku otraven,ze uz do Xka ani korunu.Az chcipne tak ho rosekam kladivem a hodim do kontaku.Az se uklidnim tak si casem koupim ps3,jestli me to pritekyne dovoli.Kvuli bydleni asi s toho taky nic nebude :_( Jedinna moznnost jak se zbavit banu - Vymena desky.Nejlepsi na banu je,ze uz nepujdou aktulizace.To znamena,kdyz vyjde WAWE5 flasheri maji smulu !!!

proc flasheri smulu? nemyslel si zabanovany? btw. update db jde z flashky ;) a me zatim sla i wave6 hra, stacilo patchnout a je to :D

btw. nejnovejsi db je stale 8955 ne? ten mam v konzoli z flashky v klidu updatovany a vse nove jde

btw2. co si pamatuju drive se psalo ze pres modchip je mozne i odbanovat konzoli, zmenit NAND blbosti a podobne kraviny jako kernel apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu