Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rady před koupí Iphone...


Cyrus-C2

Recommended Posts

Zdravím...

Chtěl bych si koupit Iphone a měl bych pár otázek ohledně koupě etc.

1.Jakou generaci Iphonu byste mi doporučili?

2.Chtěl bych si ho koupit z Ameriky a mám otázku jak je to se zárukou a fungováním tady v ČR?

Předem děkuji za všechny odpovědi...:)

Případné další otázky doplním....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Já bych naopak volil iPhone 2G (1. generace), má hliníkový kryt, sice je pomalejší než 3G, ale slyšel sem, že ten 3G kryt je z plastu a při nátlaku hned praskne, ... BTW : 2G je tenčí a lehčí

2) Tak jak napsal Anonymouse_ ;)

Tenčí je 3G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě je to fuk(měl jsem obě verze), ale spis bych bral 3G verzi (má GPS) , snad už konečně vyjde navigace. Jinak zase 2G verze je hezčí a bitelnější, ale zas má blbej konektor (jakoby zastracenej dovnitr) na sluchatka, takze tam kazdy sluchatak nedate,. Tenhle problem je u 3G vyřešen. Jinak že by 2G byl pomalejší než 3G sem nijak nezpozoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych asi volil ten 2g..Taky jsem ho měl..3g je fakt samej plast,takže kryt může prasknout(stalo se kamarádovi)

Prostě jak psal CesaRonaldo......

2g mi několikrát spadlo akorát se mi poškrábal a potlučel kryt zezadu,jinak fakt v poho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co stěma 3gečkama dělate že vám furt praskaj :D kamoš po zadni straně veškole jezdi kličema (kapesnim nožikem aby to neznělo tak divě :D :D ) a nis se mu nestalo jen při horšim padu na kamínky se mu tam objevila prasklina jinak když používam Silikonovej obal a folii na displej neni skoro možne se mu nic stat točil sem tkhle s USB od iPhona a šup do displeje schytalato jen folie je tam jizva :D :D ale dispej OK ja bejt tebou volim iPhone 3g a bejt tebou tak 16 gb 8Gb se zdá dost ale zaplníš to jak disketu :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spis si rozmysli, zda chces do budoucna moznost pouzivat GPS a 3G (hlavne kvuli internetu). Vzhled je velice solidni u ubou a pokud s nima nebudes hazet na zem a prejizdet po nich nozema, tak si myslim, ze neni treba ani resit, co ti vydrzi - normalni zachazeni preziji oba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zkus hadat.. O tomhle se vedla obrovska kausa, co si to Apple dovoluje atp.

Proste AT&T je Americkej operator. Kdyz to budes mit se smlouvou, budes proste a jednoduse platit pausal kazdy mesic americkemu operatorovi.. Zkus hadat, na co ti to bude, pokud nezijes v americe. A to nemluvim o tom, ze i tak je ten pausal dost nevyhodny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kámoš co byl v USA řikal že to tam prodavají v elektrech jako u nas Alza ale neni to tak předražený ale obchody mi neřikal. Ale tet si moc nevzpomínam jestli mluvil o 1 generaci nebo o druhy. Možnost to koupit bez smlouvy tu je ale spíš to 3géčko bych řekl že budou prodavat a o tý šířce to je pravda ře 1. je tenčí ale myslim že 1 mm tě nezabije a když budeš používat 1. v zimě jako je u nas v ČR tak ti k zadni straně asi přimrznou prsty :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

piggy :D dobře ty :D ale 1g je ma takovej kvadrovitej tvar o proti 2g kde je tvar na konci zaoblen a tím padem ti v ruce příjde tenčí. Jo a když by jsis kupoval 2. generaci tak davej pozor hrzoně klouže zvlaště když máte trochu mastny ruce tak klouže nehorazně moc a nevim jak u 1 g ale 2 g se mi dost zahříva. A u první generace je problem trochu ze SIMkou zvlášť když ho budeš mít z USA trener na golf ho má a musel ušmiknout kus SIMky aby se mu tam vubec vešla. Iphone drhuy generace je určo pro ČR podle mě snažží co se týče sehnani, oprav a praktičnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu