Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém při vypalování


hiroito

Otázka

Ahoj všichni...mám dotaz. Stáhnu z rapidu přes zde zobrazované odkazy hru. Rozbalím (některé byly i 2xzabalené) a dám vypalovat přes imgburn nebo CloneCD a vždycky mě to hodí při 50 procentech chybu(Street Fighter IV) a při 74 procentech RACE PRO. V imgburn to píše ilegal....error 21...44...

-pálím dvd+r DL verbatim, na notasu a v programech na kterých uz bylo vypaleno cca 20 funkcních her z www.mininova.org

Prosím o radu..dvouvrstvé DVD jsou docela drahý.

Předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

tuto diskuzi jsem procházel, ale třeba jsem něco nepochopil(přehlídl).Jenže v Imgburn a clone používám jen hry odsud mě nejdou...jestli je to v tvém odkazu probíráno tak se omlouvám, ale asi to budu muset přečíst podrobněji.

skus to znova stáhnut/stáhniout z jinýho zdroje

myslíš si, že je problém u mě nebo ve zdroji. Jenže si myslím, že ty hry stahuje hodně lidí jen já asi kur:-)ím dvdčka

byly to hry, která nškdo 2xzabalim...nejdřív stáhnu part cca 200MB velký..rozbalím ho na party 100MB. A ty se rozbalí na dva soubory..ten s příponou dvd dám pálit a error

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, já pro vypalování používám IMGBurn a ještě se mi nestalo, že by se mi nepodařilo vypálit hru, jen napoprvé. Taky mi to hodilo někde v půlce error, ale už si nepamatuju co to bylo zač. Taky jsem potom zjistil, že jsem zřejmě neměl nastavenej Book Type (nevím to jistě). Takže máš nastavenej v IMGBurnu u své vypalovačky u DVD+R DL Book Type DVD-ROM? Pokud ne, mohlo by to být tím, ale nejsem si jistej, jen si myslím, že u mě byla podobná chyba právě kvůli tomuhle, takže to kdyžtak zkus, jinak nwm jak poradit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No nemám vypalovačku z nabídky co má imgburn, ale když dám medium vyberu vypalování tak v pravo v nabídce je jeden řádek z mnoha:-) Book Type: DVD+R DL .

Nevim , nevim , nevim .......:bash:

Jinak hezká fotka:-)

Když moje vypalka není v nabídce změny book type co potom? Mám notas na měnit se mě nechce.Jen mě štve, že mě to fungovalo..před týdnem páleno pure,ale SFIV a RacePro mě brzo vyjdou levněji originaal:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nastavit musíš Book Type na DVD+R DL a pod tím je ještě jedna kolonka a tam musíš mít DVD-ROM. Jinak s tou romkou ti neporadím, přes tyhle programy se vyznají jiní lidi, leda zkusit to nastavit u všech mechanik, ale neručím ti za to, fakt se v tom programu až tolik nevyznám, používám ho jen na vypalování her na xko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu