Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

PORADI MI NEKDO PLEASE


HenryTBC

Otázka

poradte prosim.mam 2.71 TA-082 a docetl jsem se ze iso farat muzu ale je to slozitejsi(pres Devhook), tak sem to vyskousel a porad mi to hazelo cislo 80020148 (jde to jen do 7 bodu myslim-toho navodu), tak sem si rekl ze skusim si to hodit na tu 1.5 .Tak sem si stahnul to PSP Update ver X.YZ a TA082 IoStorage Change a zase to pos...... cislo 80020148, uz fakt nevim jak dal :cry: A jaky vyznam ma to GTA?????Potrebuju to?????nic o nem v navode psano ale neni ale tu o nem ctu casto :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak tímhle stylem tady brzo skončíš, s tim tvym probémem ti neporadim, ale jestli nemůžeš najít ty starý topicy, tak použí hledání v horní liště nebo by se ti to mělo uložit do záložek. Anebo se radši podívej rovnou sem

http://psp.games4you.cz/search.php?search_author=HenryTBC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hej tak ten henc mi uz de, tak ze skusim to ISO a vse podle navodu ale jak dam start tak obrazovka zcerna a nic.No a downgroadovat to chcu a de mi to po:HENC_pohoda, TA-82IdStorage Change_pohoda ale PSP Update ver X.YZ jak pustim tak mi to posleze hodi

"Extracting special prx s from php....

Cannot find UPDATE.PBP"

Prepsany to mam a vlozeny taky spravne jeste sem to opakoval.....nevi nekdo co s tym???????????,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu