Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rock Band Unplugged


GTking4ever

Recommended Posts

Jo uploadni zo na czshare kamos to chce stahnout....

Jasne :-)

Uz to tam hazu :-) Tak za hodinku tu dodam linky (nejak se to tahne) :-)

EDIT:

Linky zde:

Part 1:

http://czshare.com/733905/kC0p/Rock_Band_by_Cermmy.part1.rar

Part 2:

http://czshare.com/733914/eveS/Rock_Band_by_Cermmy.part2.rar

!!! NO PASS !!!

Sorry, nejak jsem to spatne roztahl na dva party :blink: Jako funkcni to bude, jen budou dva :roll:

Enjoy ! :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejspíš zkus stáhnout jinou verzi hry, možná je špatně ripnutá.... a nebo zkus ještě mrknout, jestli se ti nesmazala složka ms0:\psp\Game to obvykle vyhazuje tu hlášku Tehre are no games.. Ale pokud by ti ji mazalo pořád složku Game, tak stáhnout jinou verzi.

A nebo... CFW Folder Blocker

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2009020003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cermmy a aky mas FW ked sa mozem opytat ?

a nehodi niekto tie linky na free ? edisk alebo ulozisko.sk ? hm

mam ten nejnovejsi 5.00 m33-6.

Jinak kdo tady psal o zamrznuti PSP kdyz da rezim spanku.

Ja kdyz dam rezim spanku, tak jak mi to najede sekne se mi to tak na 2-3 vteriny a potom to zase v poradku jede dal :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele jak tam dosáhnu skore zlatejch hvězd? dal jsem living on a prayer nebo jak se to volá na 100% na medium i se solem a full combem a stejně jsem to nedostal.. :)

Zkus zmacknout xko kdyz to ma zlatou barvu dava to vice bodu....

Jinak rezim spanku se mi nesekne nabehne tam na pul vteriny loading a hraju dal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zmacknout xko kdyz to ma zlatou barvu dava to vice bodu....

Jinak rezim spanku se mi nesekne nabehne tam na pul vteriny loading a hraju dal....

no dyt řikám že to dávám na full combo :) nechám to naplnit celý a pak to pustim, ale stejně..jinak já když to dám do sleepu a pak zpět tak to napíše Resuming... a po pár vteřinách to naskočí. jinak po updatu na fw 5.0 M33-6 se mi to ani jednou neseklo a vše mi jede jak má :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíš zkus stáhnout jinou verzi hry, možná je špatně ripnutá.... a nebo zkus ještě mrknout, jestli se ti nesmazala složka ms0:\psp\Game to obvykle vyhazuje tu hlášku Tehre are no games.. Ale pokud by ti ji mazalo pořád složku Game, tak stáhnout jinou verzi.

A nebo... CFW Folder Blocker

http://psp.novinky.org/pspnews/phprs/view.php?cisloclanku=2009020003

Mám stejný problém na firmwaru 3.90M33 a když jsem kouknul na kartu zjistil jsem, že složka game chybí. Udělal jsem upgrade na 5.00M33-6, zformátoval kartu a použil plugin CFW Folder Blocker. Po spuštění a ukončení hry zase hláška There are no games. Už nevim co dál. Myslel jsem že Folder Blocker pomůže, ale nic. Neměl by někdo nějakou radu co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém na firmwaru 3.90M33 a když jsem kouknul na kartu zjistil jsem, že složka game chybí. Udělal jsem upgrade na 5.00M33-6, zformátoval kartu a použil plugin CFW Folder Blocker. Po spuštění a ukončení hry zase hláška There are no games. Už nevim co dál. Myslel jsem že Folder Blocker pomůže, ale nic. Neměl by někdo nějakou radu co s tim?

dej do PSP/GAME prázdný textový soubor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra mě zatím dost baví a dá se říct, že na PSP nehraju nic jinýho.

Jinak se mi ale nastesti vyhýbají všechny problémy se spuštěním nebo mazáním.

Ale koukal jsem na první várku DLC songů a jsem zvědavý, jestli se to někomu povede "občurat", aby to fachalo i na ISO.Jsou tam totiž docela dobré songy(Wonderwall,Under The Bridge).A taky doufám, že to bude dostupné i v ČR, aby to nedopadlo jako s Jean D´Ark, kterou jsem musel objednávat ze zahraničí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
no dyt řikám že to dávám na full combo :) nechám to naplnit celý a pak to pustim, ale stejně..jinak já když to dám do sleepu a pak zpět tak to napíše Resuming... a po pár vteřinách to naskočí. jinak po updatu na fw 5.0 M33-6 se mi to ani jednou neseklo a vše mi jede jak má :)

scie trochu pozdě, ale přece :-) zlatý hvězdy dostaneš, když hraješ na EXPERTA, ale myslim že na to už si přišel ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
jj pisnicky, promin napsal sem uplnou blbost :D.. na netu sem videl seznam tech 10-ti co maji byt, ale nenasel jsem je, ani zpusob jak je tam dostat zadarmo..

Jde jenom jedna stahnout a ta je zdarma stazene pisnicky zatim nejdou je to pry nemozny v tuhle chvili taky bych chtel sou tam dobry stopy nezbyva nic jinyho nez cekat....

Ja sem ji stahl z usa accountu na ps store...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ty songy se stáhnout daj, ale nejdou zprovoznit na jinym PSP než kde byly koupený. Stáhnout je můžeš na pspisu. Tam je o tom celkem rozsáhlej topic.

No jasne ale o to jde upnout ty songy neni zadna veda vsechno jde upnout ale kdyz nemas licenci tak je ti to na nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu