Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Co říkáte na tento PC


Xbox360man

Otázka

Chtěl bych slyšet vás názor na tento PC .

za 1)

http://www.aukro.cz/item563262521_naslapane_tuning_pc_amd_x2_2x2_7_4gb_320gb_9600gt.html

za 2)

http://www.aukro.cz/item565016554_tuning_herni_pc_nvidia_geforce_9600gt.html

Jáký je podle vás lepši ?

Jaká hry na na jake detaily tam pujdou treba a zda je dobry za tu cenu atd....

Díky pls.:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

electrike to vypada slusne , ale myslim ze me ted nejaky odbornik zbuzne xD ... na te grafice co ste tady pepovi doporučili si nemyslim že dá crysis na max , já mam při 1280x1024 všechno na high, a mam 40-50 fps , mam ati hd4850.. asi je to procesorem nemam zrovna dělo (AMD 5000+ x2 2,4)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Electrike: To co jsem mu navrhnul je o dost lepší.

LoCo99: Mám Q6600 s 8800GT black edition a Crysis mě jede na max detaily (dají se odemknout přes .ini soubor) mě to jede s nižším antialiasingem na rozlišení 1280 x 1024 45FPS a to je 8800GT docela o dost horší než 9800GT (stejný výkon má i ta Ati radeon). A ano, nejspíš to bude procesorem, protože Crysis podporuje quad core.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
.. asi je to procesorem nemam zrovna dělo (AMD 5000+ x2 2,4)

Newim, proc vsichni pisou, ze 5000+ je na 2.4 Ghz, kdyz je ve skutecnosti na 2.6Ghz !!! ;) ... mam ho doma, tak vim

Electrike: v ty sestave je sice lepsi grafika, zato cpu je lowend ... nekde proste za ty penize musi byt kompromis ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

čau koukej před vánocema jsem zašel za týpkem a rekl mu že chci vylepšit comp a on mi řekl že ten můj starej se vytunit nedá a že mi za 5000 Kč sestaví nový a neco použije z toho starýho sestavil mi

AMD Athlon Dual Core processor 4050e 2,16 GHz

4,00 GB RAM DDR2

NVIDIA GeForce 9400 GT

+ dvd romku, hardisk250Gb ze starýho PC

Dal jsem za něj 5000 Kč za tu cenu je dobrý sice grafika a procák nic moc ale za 5000

zajdi za nějakym týpkem a ten ti to sestaví

rozjedu na něm i gta 4 na střední a vše jede v pohodě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Horvy: Kolik máš v GTA FPS? 20? :D

chytil123: V jeskyni jsi spíš spal ty, já mám pc za 10 000 a zatím se mě nestalo, že by mě nešla nějaká hra a to na max - jediné co mám na low je antialiasing, který stejně jde dát na x16 jen když člověk má nějakou hodně dobrou kartu (počítej s cenou kolem 8000 - 12000 za kartu).

Xbox360man: Sestav si to sám, budeš si toho PC víc vážit a něco se naučíš. Pokud si nebudeš jistý s procesorem, tak řekni někomu, kdo má šikovné ruce.

Jinak si myslím, že už není důvod psát do tohodle topicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu