Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Stahování velkých souborů do pc z internetu.Spomaluje se po čase pc?


AlexXx

Recommended Posts

  • Moderators

Jasně, že mám. Právě před týdnem jsem přeinstaloval svůj notes, právě kvuli tomu, že jsem stahoval kde co, teď stahuju jen to co potřebuji. To ovšem neznamená, že nestahuji hry, mp3, videa atp. Stále stahuju:) Až zase bude notes pomalej, tak ho přeinstaluju;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jen tak pro info.Mám program Ashampoo winOptimazer 2009.(optimalizace Windowsu)Říkal jsem si to je p****ina.Instavat to nebudu.Jednou, když jsem byl u dědy a má kotel zasekaný pc jsem to zkusil.Našlo to asi 1540 nepotřebných souborů.Tak říkám no zkusím, snad to pomůže.Super.Pc se značně zrychlilo.Pokud hodně stahujete nezbytná součást pc.Jednou sem stahoval z torrentu a žeprej, čumím na to 2500 nepotřebných souborů(10GB).Super, fakt to doporučuji.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám-Tune up 2007,REGcleaner,Ccleaner,AD aware, smart defrag,ad watch, a každý den mě to uvolní tak 50 mega.... dyž sem to naisntaloval poprvý po X měsícíchpoužívání tak mě to yvšislitlo něco kolem 30 GB

Moc těch programů neznám jen Ccleaner, ten je taky super.Mě osobně stačí jeden program.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Já nevim jak vy, ale přeinstalace mých Vistu dělám vždycky přes večer se zachováním dat, aby se mi nevymazaly. A poté je vše ok - rychlost jako vždy. Žádnej program nemám, nechci, nepoužiju, lepší defragmentace a přeinstal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators
Ja na to kašlu za den stahnu tak 50 souboru sice občas to je trochu pomale preinstaloval sem win 1x za 4 roky protoze se mi poskodil... Jinak nechce se mi to tam furt vsechno znovu nahravat...:bash:

Chůdák tvůj počítač. 1x za 4roky:) Znám lidi co ho přeinstalovávaj každej druhej až třetí týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už sme u toho, nevíte nějakej program přez kterej rychle odinstaluju programy ? to co je ve windows mi silně nevyhovuje , příprava uninstallu je tak 5minut

Znám jen CCleaner.Super program.Doporučuju.

POZOR na to aby sis nesmazal něco jiného.Ze začátku budeš mít v tom programu zmatek.(teda já měl)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak uz tady padlo mnohokrát tak se to zpomaluje. ja mam zalozni bootovaci CD a kdyz se neco stane (naposledy jsem omylem vymazal slozku System32) :) tak to jednoduse preinstaluju a mam to cisty. disk mam na C a D takze data (mp3, filmy..) proste veci co jsou pro mne dulezity mam na D. Take mam Boot udelanej s tim, ze to mam nakonfigurovany (ovladace grafiky, pluginy, antivir..) to mi pripomina, ze az budu mit cas tak si projedu a promazu ''decko'' :D

co ja vim tak defragmentace u novejsich HDD neni nutna.....staci promazat registry atd...

registry mazat mazat to jo! ja mazu ale jen pres total comannder Temps :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na registry z instalací/re-instalací/odinstalací určitě CCleaner. Výborný prográmek, celkem user-friendly.

Pak počítač může zpomalovat škodlivý zdroj z internetu ( wormsi, viry, průzkumníci ), na ty menší doporučuju program Search&Destroy a na větší nějaký antivir - Avast, NOD32, Kaspersky Antivirus, etc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu