Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s garfikou new problem


pigi96

Otázka

Caw lidi dnesm jsem si nainstaloval new grafiku normal to rozjedu ale jak mile restartuju pc tak mi to zapipa a na monitoru mi to napise "NO SIGNAL" vypnu pc na zroji necham asi 5 min stat pak pustim a grafika jede co s tim?? poredte plz....:cry::cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
jak mas silnej zdroj a jak mas pripojene pridavne napajeni do grafiky jekej mas model desky a jakou verzi win xp na jakem sp ?

550W, do grafiky to ma zvlast kabel, MSI K9MM-V (MS-7312), windows xp profesional a dodatek na UE ale je jakejsi divnej :( a nwm co SP sry :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ne udela to jen nekdy jindy to zas nabehne uplne v poho.... a k odbornikovi se mi to moc davat nechce protoze jsem si s nim psal a on mi rek ze za to dam 600 jen za to ze se mi na to mrkne :(

To nemáš žádnýho schopnýho kámoše z okolí co by na to mrknul? :(

Teď čtu, že grafiky AGP > HD3xxx potřebují pro správný běh nějaký hotfix od ati... zkus to nainstalovat.

Co se týče OC erroru, to mě dělá občas taky. Často když mám PC vytáhlý ze zásuvky a pak ho nakopnu. Neřešim, resetnu jedu dál.

Jináč můžu doporučit předposlední řešení a to formát a všechno znova načisto nainstalovat.

Poslední řešení jsou dvě... rozkopat, prohodit oknem nebo fakt odnýst někam na testy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
je to delsi pipnuti ale s tim napajenim je to blbost protoze mam 550W a ta graika chce 450W takze bych rek ze je to celkme divny...

mam sosly z 12/10/2008 takze taky nwm :(

EDIT: omlouvam se double post :( omylem jsem to napsal na dalsi :(

zdar,

tak jestli máš zdroj 550 a grafika chce 450w, tak na ten zbytek (procák, disky, dvd, které se roztočí při restartu a cokoliv jiného) zbývá 100w, to je trochu málo, ne??? Zkus něco odpojit, dvd, nějaký disk nebo podobně, a spusť to, restartuj a uvidíš. To pípnutí taky není jen NĚJAKÉ krátké, nebo dlouhé, on je to přesný signál pro označující právě tu chybu kterou tady řešíš, a který rozluštíš, když se mrkneš do manuálu k základní desce, nebo si to najdi někde na netu, ale ke konkrétnímu modelu. Může to být cokoliv, tvůj popis je dost nepřesný, ale pokud se to projeví při restartu, tak to ZARUČENĚ nebude záležitost ovladačů ani nějakého hotfixu či kýho šlaka, neřeš pytloviny a mysli! :cheesygrin: Zkus párkrát vytáhnout grafiku z agp a dát ji zpátky, nějaký kontakt třeba nedrží, jak má, agp sloty tím dost trpěly.... Neměl jsem po pár příspěvcích tady sílu číst ten topic celý, tak sorry, jestli jsi něco z toho zkoušel, co ti tady píšu. Jo a ještě jedna věc - že se po zapnutí hlásí NO SIGNAL nebo podobný error, tak to URČITĚ není normální, jak tu kdosi psal.. Ovšem tím vším mám samozřejmě na mysli zásek těsně po restartu, tj před biosem - jak předpokládám, protože to pípe. Pokud ti to dělá po úvodní obrazovce windows, tak nic z toho, co jsem tu vypsal, neber vážně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu