Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

problem s garfikou new problem


pigi96

Otázka

Caw lidi dnesm jsem si nainstaloval new grafiku normal to rozjedu ale jak mile restartuju pc tak mi to zapipa a na monitoru mi to napise "NO SIGNAL" vypnu pc na zroji necham asi 5 min stat pak pustim a grafika jede co s tim?? poredte plz....:cry::cry::cry::cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 61
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
To je divný,mě to dělalo, že když jsem měl CRT monitor, tak jsem měl černý monitor po restartu a musel jsem vždy po zapnutí zmáčknout kterési tlačítko a tam si nasatvit VGA mod, jinak jakýsi tam nainstaloval ovladače? Stáhni si z ATI.

ja ty ovladace mam sosly z ATI stranek ale jaksi mi to nejede monitor mam LCD takze tim to nebude me to prave napise no signal a nic jeste pred tim mi to pipne napise jiz zminovany no signal a to je all pc normal pracuje ale ja nwm co dela protoze to nevidim vypnu monito zapnu a zas no signal :(

M"žeš ještě jednou napsat stručně o co ti de? co ti to dělá nějak sem to nepokoumal,ale s tim NO SIGNAL to je normální....

je zajmavi ze to ostatni pochopili jen ty ne :blink: tak tu priste nespamuj OK??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zalezi na tom jak ti to zapipa kdyz treba trikarat zasebou a pka trikat v rozmezi sekundy tak to je treba ze ti to vyhorela grafika kdyz to pipa nebo doslova piska tak ze nema dostakte napajeni ktery poterbuje

je to delsi pipnuti ale s tim napajenim je to blbost protoze mam 550W a ta graika chce 450W takze bych rek ze je to celkme divny...

Tak jsem hledal na CZC a nic jsem tam nenašel, tak jestli máš sosnuté nejnovější ovladače,tak nevím v čem by mohla být chyba

mam sosly z 12/10/2008 takze taky nwm :(

EDIT: omlouvam se double post :( omylem jsem to napsal na dalsi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je ta grafická karta dostatečně chlazená ? Podporuje základní deska AGP 8x ?

Zakladka AGP 8x podporuje a jestli je dostatecne chlazena ti nereknu chladi to jen to co tam je tudis vetrak a mrizka http://img510.imageshack.us/img510/1474/fotografie0023mx0.jpg takhle nejak to vypada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hele ja mam tu samou :D a obcas kdys restartuju comp (ve windowsech) tak mi to take napise no signal. Zmacknu takovy to maly tlacitko na reset compu a nabehne to v poho :) jinak zkontroluj pripojeni ke zdroji, jenom jeden ten kabel ma byt pripojeny, ne oba dva :) alespon ja to tak mam :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hele ja mam tu samou :D a obcas kdys restartuju comp (ve windowsech) tak mi to take napise no signal. Zmacknu takovy to maly tlacitko na reset compu a nabehne to v poho :) jinak zkontroluj pripojeni ke zdroji, jenom jeden ten kabel ma byt pripojeny, ne oba dva :) alespon ja to tak mam :D.

pri restartu ve winech mi to taky dela pak to resnu na bedne a to sami a jeste to pipa tak to vypnu na zdroji a pocky 2-3 minuty a pak to nahodim tak to jede :|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
delsi pipnuti asi myslim znaci ze je prave malo nebo dost napajena zkus veymenit obvody ad to tam tolik nezehne a podivej se na chlazeni tady na foru ti asi moc nepomuzem zajdi radsi k odbornikovy treba ti to nemusi snaset zdroj nebo deska

newim zdroj je na to stavenej :-| zakladka podle me taky podle vyrobce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tady ti stim nikdo asi neporadi zkus zajit do kramu aby se na to podival a neco ti k tomu rekne fak dost zalezi jak to pipa nebo jakej to vydava zvuk kdyztak se zkus podivat na nejaky videonavody a tak

tak co celkem slape grafika good jen nesmim restartovat pc protoze mi to napise no signal ,ale hral jsem najednou mi to napsalo no signal tak vypnu zapnu monitor a napsalo mi to ze byla chyba v ovladaci nebo tak neco myslite ze to bylo tim ovladacem??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kdyz ja si koupil grafarnu 9800gtx+ tak jsem pustil far cry 2 a zachvelku vyplivil pc nesel pustit ani restartvovat musel jsem vypojiz a zapojit do zasuvky proste mi to pc neutahl dal jsem tam starou a vyhorela mi

to je pekny a tim chces rict co? sry ze jsem to nepochopil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no jestli sis nekoupil vykonnou grafickou kartu a treba ti to neutahne pc tohle se da resit do nekonecna jestli ve meste nebo kde jsi mate nekde nejakou pocitacovou opravnu bez za nim a promluvit si snim ale jinak me napadlo ze to treba muze byt monitorem zkus vyzkouset jiny monitor a nebo mas zniceny kabely tak ti to neprenasi obraz cili pise no signal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu