Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Vypnutí statického obrazu u her


stasaj

Otázka

Je u her mozne nastaveni vypnuti statického obrazu? nepriklad u automobilovych závodů vypnout tachometr apod.?nebo u strilecek ten panel s naboji a tak? snad chápete co myslím..mám plazmu a bojím se vypálení obrazu...

nechci tu rozpoutat diskusi o tom že plazma není na hry apod. děkuji..jak dlouho tam obraz musí "stát" bay se natrvalo vypálil? nemyslím "duchy"..ty zmizejí..díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Je u her mozne nastaveni vypnuti statického obrazu? nepriklad u automobilovych závodů vypnout tachometr apod.?nebo u strilecek ten panel s naboji a tak? snad chápete co myslím..mám plazmu a bojím se vypálení obrazu...

nechci tu rozpoutat diskusi o tom že plazma není na hry apod. děkuji..jak dlouho tam obraz musí "stát" bay se natrvalo vypálil? nemyslím "duchy"..ty zmizejí..díky moc

myslim ze v nastaveni se tomu rika HUD tam si das turn off, nejde to u vsech her, napis konkretni hru, ja to prokouknu, myslim ze u treba GRID das v nastaveni jen HUD a z ON na OFF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tohle je dost individualni vec. ale u vetsiny her je tam HUD na pevno dany.. takze jedina moznost je vzdy podivat do OPTIONS v menu hry a tam bys jen odfajfkoval HUD.. primo u BF:BC sem si jisty ze vypnout nejde.. tedy alespon z 99% co si pamatuji. vetsinou jde vypnout v zavodnich hrach atp.. good luck! :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Je u her mozne nastaveni vypnuti statického obrazu? nepriklad u automobilovych závodů vypnout tachometr apod.?nebo u strilecek ten panel s naboji a tak? snad chápete co myslím..mám plazmu a bojím se vypálení obrazu...

nechci tu rozpoutat diskusi o tom že plazma není na hry apod. děkuji..jak dlouho tam obraz musí "stát" bay se natrvalo vypálil? nemyslím "duchy"..ty zmizejí..díky moc

Pokud nemas plasmu z roku X, tak uz ma vypalovani obrazu osetrene, logo televize, se ti uz take nevypaluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Plazmu mám úplně novou, až teď jsem si všiml, že má v sobě integrovanou ochranu proti vypalování obrazu funkcí Orbiter..takže už se toho bát nemusím...ale i tak to vypalování není u žádné plazmy 100% ošetřené...ale zatím hraju už celkem pár desítek hodin a bez vypálení obrazu no..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu