Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

chyba při jailbreak


el-barto

Recommended Posts

zkoušel jsem si jailbreaknout iPhone 3G, mam verzi 2.2.1, nejdřív jsem to zkoušel dát dolů na 2.2 a 2.1, ale vyskakovala mi nějaká chyba, potom jsem na netu našel návod na jailbreak přímo 2.2.1, všechno jde v pohodě až na konci před tím nahozením do DFU módu se mi to sekne ... :cry: ... píše to "čekejte než se iPhone připojí do recovery módu", ale ani po pěti minutách to nic nedělá i když iPhone v recovery módu na 100% je, dokonce i iTunes mi to napíšou když je to k tomu připojený .. pls nevíte někdo co s tim mam dělat ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mel podobnou chybu ale s prvnim redsn0w u itoucha 2g , bylo to programem , a ten iphone se ti teda dostane do dfu mode??? pac itunes mi taky hazelo ze to mam v dfu ale mel sem to blbe musis drzet home+power 10 sekund a pak drzet home aspon 8 vterin pac nekomu to na drzeni 5 vterin nefacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co se týče toho softwaru, tak mam QP 225-2 a co se týče toho DFU, tak to mi nejde a nechápu proč, normálně to udělam na 10 sek. home a power, pustit power a 10 sek. home, počítač pípne, jako kdyby našel novej hardware, ale itunes ho nerozpoznaj ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu