Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FLASHGET - Free Download Manager


<^KeNnY^>

Recommended Posts

FLASHGET- Download klient

Takže, jak jsem si tu mnohokrát všiml, většina nováčků si stěžuje na stahování z CZShare, konkrétně na to, že se jim stáhne (například) ze souboru, který má 1GB jen 800 MB, což má za důsledek, že jste vyhodili 800 MB za nic a můžete začít tahat od začátku. Na tento problém jsem objevil snadný prográmek, něco jako IMD, akorát se jmenuje FlashGet (link na download níže), doporučuje ho sám CZShare a v mym případě stoprocentně pomohl, ovládání je jednoduché, asi neni potřeba vysvětlovat, sami pozáte.

SCREENSHOT:

flashget.PNG

INFO & DOWNLOAD

http://www.slunecnice.cz/sw/flashget/new/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj začal jsem také používat FlashGet ale mám problém...

Pokud probíhá víc stahování a já mám stahnutý jeden ze souborů na 100% tak s ním nejde nic dělat. Musím vypnout FlashGet a pak ho můžu přesunout případně spustit, ale jinak mi to píše že se souborem pracuje jiný program. Co s tím??? Je to dost otravný když tam nasázím linky s fimama a musím čekat až se stáhne všechno :-(

Poradíte někdo ?

Díky

OS: Win Vista Home Premium, FlashGet 1.9.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj začal jsem také používat FlashGet ale mám problém...

Pokud probíhá víc stahování a já mám stahnutý jeden ze souborů na 100% tak s ním nejde nic dělat. Musím vypnout FlashGet a pak ho můžu přesunout případně spustit, ale jinak mi to píše že se souborem pracuje jiný program. Co s tím??? Je to dost otravný když tam nasázím linky s fimama a musím čekat až se stáhne všechno :-(

Poradíte někdo ?

Díky

OS: Win Vista Home Premium, FlashGet 1.9.6

no tak asi nic stim neudělaš ,ale muzeš pozastavit stahovani vypnout flashget spustit film a zase zacit stahovat jak jednoduchy xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu