Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový typ "ochrany" u X360 her , UPDATE NEW FW 1.6 !


tomblake

Recommended Posts

Mam falshnutej XBOX s mechanikou Samsung a zajimalo by me, jestli je update z 1.5 na ocekavany 1.6 stejne obtiznej jako falshnout tuhle mechaniku. Flash me delal Knalizator a musel pri tom odpajet a pak zpatky pripajet nejakej caplik z mechaniky. Tak me zajima, jestli to je pri updatu taky nutny a budu muset navstivit nejakeho flashera nebo jestli update zvladnu sam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mam falshnutej XBOX s mechanikou Samsung a zajimalo by me, jestli je update z 1.5 na ocekavany 1.6 stejne obtiznej jako falshnout tuhle mechaniku. Flash me delal Knalizator a musel pri tom odpajet a pak zpatky pripajet nejakej caplik z mechaniky. Tak me zajima, jestli to je pri updatu taky nutny a budu muset navstivit nejakeho flashera nebo jestli update zvladnu sam.

psal to imac o stránku předtím :roll:

Omg jaký návod chcete je jich tu hafo akorát pak použijete 1.6 těžký co ?

Benq : http://console-forum.net/showthread.php?t=42272

Lite-On : http://console-forum.net/showthread.php?t=44733

Samsung si snad už najdete jinak http://360mods.net/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Izmail od tebe bych nečekal takové nepodložené informace.....já mám dost známých co hrajou hawx online s tím fixem a nikde se ani nepsalo, že někdo za to dostal ban, zas pár lidí plaší a vy to šíříte tak se není čemu divit

jinak to co jsem říkal ze začátku tohoto topicu je pravdou je to jen psychopatický topic, nepödložený...prý každá hra co vyjde ....heh měli to ty dvě a co jsem teď stahoval jedou normálně, takže nespamujte ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Izmail od tebe bych nečekal takové nepodložené informace.....já mám dost známých co hrajou hawx online s tím fixem a nikde se ani nepsalo, že někdo za to dostal ban, zas pár lidí plaší a vy to šíříte tak se není čemu divit

jinak to co jsem říkal ze začátku tohoto topicu je pravdou je to jen psychopatický topic, nepödložený...prý každá hra co vyjde ....heh měli to ty dvě a co jsem teď stahoval jedou normálně, takže nespamujte ....

Kdyz mluvis o tom fixu na HAWKS myslis ze se da pouzit i na jine hry ... bez nutnosti updatovat na fw 1.51 popripade 1.6... uz sem se na to ptal ale nikdo mi neodpovedel diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já nemyslím nic...dám vám jednu radu přestaňte být paranoidní se podívejte jeden inteligent tady napíše bude to na všech hrách a všichni jste pomalu tento....to samé jako FW 1.6 není venku tak se hloupě neptej jsou to jen spekulace a každý vám tu napíše kraviny někdo může mít pravdu jiný napíše blábol...

TENHLE TOPIC SI POHLÍDÁM A JAKÉKOLIV NEPODLOŽENÉ INFORMACE SE BUDOU TRESTAT JAKO FLAME POSTY

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam falshnutej XBOX s mechanikou Samsung a zajimalo by me, jestli je update z 1.5 na ocekavany 1.6 stejne obtiznej jako falshnout tuhle mechaniku. Flash me delal Knalizator a musel pri tom odpajet a pak zpatky pripajet nejakej caplik z mechaniky. Tak me zajima, jestli to je pri updatu taky nutny a budu muset navstivit nejakeho flashera nebo jestli update zvladnu sam.

nechapu co musel pajet u Samsunga, to je holej nesmysl, pajelo se akorat u liteon, a to uz jde taky bez pajeni aby se vycetl KEY, Jinak u samsunga vyctec FW normalne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, moc se nevyznám ale rád bych se podělil o moje poznatky. Bohužel mám xbox jenom krátce a tak jsem si v nevědomosti v potencionálního nebezpečí stáhl Tom Clancy's H.A.W.X. (Fixed for 1.5 firmware!!!). Všechno mi jede úplně vpohodě a dokonce jsem to zkoušel hrát i po XBOX Live, šlo to a ban jsem zatím taky ještě nedostal. Tím rozhodně neříkám, že je to bezpečné a nemusíte se ničeho bát. Jenom říkám jak jsem na tom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se tady porad resi to same :cheesygrin: Jinak uprimne receno (nehraju online) kdybych patril mezi stastlivce, kteri maji ban a jeste chytnou rrod (neopravitelne) - IMO jich tolik nebude procentualne, tak na nic necekam a jelikoz mam doma prislusenstvi (ovladace, flash mechaniku, HDMI kabel, hry) tak jdu a koupim si dalsi xko, cena za nove xko je tak nizka, ze se mi to kazdopadne vyplati... ten online obsah mi za to riziko ale IMO nestoji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dotaz kdybych si stáhl ten hawx nebo wanted a s tím fixem a nebyl připojenej na netu a až bych si udělal up na 1.5.1 dostanu ban nebo ne

Bohuzel neporadim, nebot vesteckou kouli mam v servisu :)

OT:

Lidi ja fakt nevim... xko mam sotva mesic, ale co jsem se pidil po definici magickeho slovicka ban, tak jsem nikdy nenasel uplne a ucelene informace... protoze dle meho nazoru, neexistuje zadny jasne definovany postup, dle ktereho by slo rict: Pokud mas napr. HAWX fix for 1.5, tak dostanes ban... Jsem zde sice na foru novacek, ale zde v tomto topicu se kazdy Pepa Vomacka (no offense) pta, dostanu ban s tim, nedostanu ban s tim? To je IMO informace, na kterou nikdo zde z fora nezna presnou odpoved... Takze za sebe muzu rict jedine, PREVENCE je zaklad :cheesygrin: pokud nechcete riskovat ban, hrajte offline, nebo originalni hry... HOWGH!

Stale opakovane otazky povedou akorat k tomu, ze ti znali pujdou pryc, pze je nebude bavit stale odpovidat na to same...

/OT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Izmail360: protoze mam chiply xko..dik za odpoved

taky mam chiply xbox a zajimalo by me jestli budu muset neco delat s necim... ja se v tomhle nevyznam a stve me ze jste neodpovedeli ani me ani hlimimu oba mame chip a ja sem z toho podelanej pac ani nevim jak ten chip xboxu funguje, jestli se taky musi flashovat atd. proste jestli muzu hrat i na live ty novy hry jako hawx a tu druhou... a jestli nedostanu ban ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Nikdo ti to nerekne s urcitosti , ale pravdepodobne ne .

A uz mam dost tady tech dotazu , jeste jeden a locknu to tu .

Jestli je tu nekdo jasnovidec at se me ozve , zalozi se mu topik pod dulezitymi a muzete se tam vesele ptat na dementni dotazy ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mašel jsem nějaký návod jak by mohly fungovat nové hry - funguje to dobře mám firmware 1.4 a TC HAWX mi jede skvěle

Ok Firstly I wish to thank the Following Member "Fspiders" for pointing me and I'm sure many others in the right Direction in doing this procedure , to ensure anything goes correctly the first time you do this.. This mini Tutorial is to cater for people who have Ixtreme 1.4 Firmware releases , or NME Modchip users out there who have not yet upgraded to the 1.51 release..and also haven't updated there dashboard from the Old school version (like me) since I don't use xbox live, I never had any reason to upgrade until now..you can download the update without ever going near Xbox live.

ok..your gonna need 3 things.

1.USB Stick (must be formatted in Fat32)

2.NXE Dashboard Update Xmas 2008 Update (Download) ( I found trying to burn this to a CD, gives unreliable results causing your xbxox360 to show it as Mixed Media Disc and won't load half the time or at all)

3.ppf-o-matic3 (patching Wave 3 to wave 2, (Ixtreme 1.4))

Step..Firstly please goto this Link http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm

Copy the Update to a USB Flash Drive

If you don't have an Xbox LIVE account or have a slow Internet connection, using a USB flash drive is a good option.

Note: The USB flash drive must use the FAT32 file system.

Update using a USB flash drive:

1. Connect your USB flash drive to a USB port on your computer.

2. Click here to begin downloading the update folder. Save it as "$SystemUpdate_Fall08_7363.zip" anywhere on your computer.

3. Unzip the File.

4. Copy the contents from the unzipped folder onto the root of your flash drive.

5. Safely remove the flash drive from your computer and plug it into a USB port on your Xbox 360 console. If your console is on, turn it off, then back on. The update program will start automatically.

6. Select Yes, update now. When you see the new dashboard, you're done.

7. open your USB Stick and all you should see is a folder called $SystemUpdate and nothing more..your ready to update the Xbox360

Create your avatar etc..and your nearly done..80% done

now for Wave 3 Software which seems to be all the new title appearing on the Xbox360 , I'm resorting to "Fspiders" Mini Tut on this

This is a patch that will allow you to play new wave X360 games on IX1.4x

and 1.5. This wont prevent from a ban but will allow you to play these new

games without updating your firmware.

a) DO NOT play the resulting game on live

b) DO NOT have the disc in tray while signed into live (booted or not)

There's a method out there using Muleter and abgx - quite long process though -

This patch is as easy as a 2 clicks of mouse.

1-Simply launch ppf-o-matic3.exe

2-Select your ISO

3-Select patch ( for the desired Game) (Also very important the ppf. Patch must be for that game..you can use this for any single ( Could be wrong, so if I am please let me know)

4.Select patch v14-15.ppf

4-Apply

Grab that here: http://rapidshare.com/files/212176163/3rd.wave.patch.rar

It's recommended you upgrade your firmware to 1.51 if you want the real deal...

This patch is to be considered as a temporary solution only.

AGAIN DO NOT PLAY LIVE WITH IT.

and for ppl out there..you can't understand. here a video on how it's done.

http://www.youtube.com/watch?v=Af7TGwwaCKo

This was tested with the new "Wanted:Weapons Of Fate" Game..as I did it myself..and works wonderfully now..well that's it...again Thanks to "Fspiders" for his help and hope that it's not to hard for you all to do..

Microsoft..they haven't won yet wink.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu