Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nový typ "ochrany" u X360 her , UPDATE NEW FW 1.6 !


tomblake

Recommended Posts

Tak to vypadá, že všichni, kdo mají flashnutý Xbox360 a používají ixteme fimrware libovolné verze, budou muset časem přejít na novou, teprve chystanou, verzi ixtreme, jinak si některé nové hry nezahrají. Zatím objeveno u her Major League BaseBall 2K9 a HAWX

Viz.:

<@> new games are coming out with the nxe update on the disc

<@> and the only place microsoft could put it was in the video partition

<@> now, old firmwares and games didnt always have a video partition, so when ixtreme was made, they got it to check the video partition

<@> and if its crc didnt match wave 1 or wave 2, then the game wouldnt boot

<@> now, this is wave 3, so ixtreme wont boot new games

<@> if you need to boot the game, then flash to xtreme or non-stealth firmware

<@> or wait for 1.6

04:36 • Joined #fw

04:36 • Set by [X]nWo[X]!Notorious@always.smoking-cannib.us on [Monday, March 2nd 2009, 04:31:45]

04:36 MTW • lol

04:36 +c4eva • finishing hitachi 1.5 this week, then 1.6 for all drives!

04:36 OZiE • lol

04:36 @[X]nWo[X] • there we go

04:37 @[X]nWo[X] • smile.gif

04:37 @[X]nWo[X] • tx c4

04:38 +c4eva • 1.6 will have 0800 dumping for all drives including hitachi along with new video partition support!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 208
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle málo informací, co jsou k dispozici, to prostě na jakýkoliv mechanice s jakoukoliv verzí ixtreme fimwaru nepustíš. Jediný na čem to jde, jsou ještě starý xtreme firmwary, který umožnovaly spouštět i "unstealthed" zálohy, ale to už snad ani nikdo nepoužívá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle málo informací, co jsou k dispozici, to prostě na jakýkoliv mechanice s jakoukoliv verzí ixtreme fimwaru nepustíš. Jediný na čem to jde, jsou ještě starý xtreme firmwary, který umožnovaly spouštět i "unstealthed" zálohy, ale to už snad ani nikdo nepoužívá.
ok dik za upresneni:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0800 firmware is modded firmware where you can rip games using the drive itself. Like you can rip games using a Samsung.

Jsem na to celkem zvedavy, jake zmeny 1.6 prinese.

od quicksilvera: http://digital-forums.com/showthread.php?t=438446

celkem zajimave, vypadato, ze nakonec budou muset vsici, co budou chtit hrat nove hry, nechat flashnout na 1.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to není moc dobrý to jsou zase další peníze kdybych s tím flashem chvíly počkám tak jsem bez problémů, na konec zjistím, že půjde vyčíst firmware i z lite onky a kupoval jsem si mechaniku úplně na ho*no

Neboj, nepujde :(, to uz z principu, ze je tam lockla pamet.

EDIT: Takze bohuzel je to tady, uz se na xbox sky objevil prvni release Toms. Cl. HAWX a MLB2k9 ktery je na iXtreme 1.6. Resident by tuto ochranu mit nemel, uz ho stahuji, a neni tam o tom ani zminka.

Pro ty, co se ptaji, kdy vyjde iX 1.6, tak jsem cetl, ze snad by mel tento tyden vyjit.

Pro ty, co uz se nemuzete dockat a chcete tyto hry hrat, je jedina moznost pouzit non-stealth firmware, coz ale kvuli banu nedoporuciji.

EDIT2: podle release HAWX by mel vyjit 1.6 jeste dnes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Non-stealth firmware? Mužes to upřesnit? ja na mam xbox porad v offline rezimu takze to znamena ze s 1.5 iExtreme si muzu zahrat ale bez stelthu ? Dik za upresneni. Pokud budu podrad offline zahraju si?

nejak to nechapu kdyz budes porad offline tak si online nezahrajes a kdyz budes online tak si zahrajes i online i offline ale muzes dostat ban a zase muzes hrat jenom offline jako hrajes ted takže v podstate to tobe muze byt uplne jedno :)

a na offline s FW1.5 muzes hrat bez stealth porad to muzes hrat i na FW 1.3 bez stealth pokud se vubec nepripojujes na net

jinak k dotazu pokud mas Fw 1.5 tak muzem mit hry i bez stealth a hrat online ale malo kdy narazis na hru ktera by ten steahl nemela v sobe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je parádní zpráva,teď mám ještě jednu otázku,jde ten Resident evil 5?dost jsem se těšil a jestli to nepujde tak se fakt naštvu.

a nejlepší je že TC HAWX už den stahuju a těšim se na skvělou zábavu teď vidím že si budu muset stáhnou ace combat 6 :(

Jo RE5 jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kdyz mam verzi firmware 1.5 a stáhnu si treba HAWX. Odpojim internetový kabel od xka tak mi půjde hrát offline případně ze by se mi ukládaly score do gamerkarty kdybych se jednou za čas připojil?Jinak ban dostaneš jenom kdyz objeví ze mas pirátske dvd v mechanice a ne na HDD, ze ano?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, presne tak jsem to myslel, jestli si s 1.5 fw zahraju cokoli v offline rezimu

nezahrajes, ixtreme FW nebootnou hry bez stealthu ci jinak nezabezpecene, mechanice je jedno jestli si online nebo offline, pokud jsi jen offline a neresis budouci potencionalni ban, tak stary xtreme fw bootne cokoliv temer

nezahrajes si ani nove hry z wave 3 protoze ixtreme FW provadi pred bootem hry ruzne checky, aby te ochranil pred spustenim nezabezpecene hry a protoze video partition z wave 3 nezna musis flash na 1.6 popr. stary xtreme

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Non-stealth firmware? Mužes to upřesnit? ja na mam xbox porad v offline rezimu takze to znamena ze s 1.5 iExtreme si muzu zahrat ale bez stelthu ? Dik za upresneni. Pokud budu podrad offline zahraju si?

Musis mit non stealth firmware, nikoli hru.

<@KarateBob> new games are coming out with the nxe update on the disc

<@KarateBob> and the only place microsoft could put it was in the video partition

<@KarateBob> now, old firmwares and games didnt always have a video partition, so when ixtreme was made, they got it to check the video partition

<@KarateBob> and if its crc didnt match wave 1 or wave 2, then the game wouldnt boot

<@KarateBob> now, this is wave 3, so ixtreme wont boot new games

<@KarateBob> if you need to boot the game, then wait for 1.6, or use a non-stealth firmware.

<@KarateBob> such as Benq_iXtreme_1.41_Rev_2_Non-Stealth_Multispeed.rar, C4EVA_XTRM-HITACHI_v2_4_Stealth.rar (im not sure if that works on 78/79) or xtreme53.rar in the xbins directory: /XBOX 360/firmware/hacked firmware/Toshiba-Samsung TS-H943/_old/

<@KarateBob> Sorry, there is no non-stealth firmware for Lite-On

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu