Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Virtualni bryle


Wartryton

Recommended Posts

Jako je to hezká věc, ale asi by sem si to nekoupil. Představ si, že hraješ někde v metru, někdo příjde, ty jelikož máš brýle nic nevidíš, dá ti přes hubu, vezme si psp i brýle a může jít[/Quote]

a rekni mi jakej kkt by hral takhle v metru? :D

Aha, takze to nahradi monitor jo..? [/Quote]

jj dalo by se to tak rict

jako je to pěkná věcička určitě by se mi to líbilo, ale 11000 je fakt dost, takže si o tom můžu nechat jen zdát [/Quote]

to je zrovna ta nejdrazsi co tam je... jinak je kolem 7000kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele něco podobnýho mají na dealextreme.com v přepočtu za asi 1500-2000kč teď si to nepamatuju :D. Není to sice tak vymakaný, ale mohlo by to bejt taky zajímavý :D. Nechce se mi hledat odkaz kdyby se někomu chtělo tak to může zkusit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele něco podobnýho mají na dealextreme.com v přepočtu za asi 1500-2000kč teď si to nepamatuju :D. Není to sice tak vymakaný, ale mohlo by to bejt taky zajímavý :D. Nechce se mi hledat odkaz kdyby se někomu chtělo tak to může zkusit :D

nemyslel si tyhle?

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.5998

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyhle by meli jit na xko i na ps

http://www.play-gadgets.com/2008/01/21/iwear-av920-c-high-resolution-personal-video-display-one-console-many-players/

docela bych to rad zkusil takovej silent hill na tom musi bejt peklo =O

jak posilal odkaz lukez tak ty AV920 uz vysli :wohow:

jen aby ty bryle meli HD kvalitu i ve hre

ma to 920,000 pixelu .. je to dost?

16 million colors ... to je slusne :D

i tyhle by nemuseli byt spatny ... http://shop.tntrade.cz/vuzix-iwear-av310ws-head-mounted-display_d83952.html

7 000 to uz je lepsi jak 11k :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem tyhle vuzixy příležitost mít chvilku doma, bohužel jsem na nich nerozchodil 3D stereoskopický obraz, jelikož jsem měl ATI, no a prostě... ty brejle maj šílenou podporu, stejně jak ED Wired glasses, co můžete dostat na czc.cz... tak jsem je šmahem vrátil. Nechci vám kazit iluze, i já se na 3D realitu těšil jak malej kluk :D no nicméně nasadíte si brýle a nekoukáte na obrovskou plochu před sebou v rámci vašeho zorného pole, je to spíš, jako byste se octli ve "tmavé místnosti" - řečeno hodně s nadsázkou :)... a koukali na třepetající se signál připomínající CRT monitor (na Nvidii by to mohlo vypadat normálně, já jsem prostě nerozchodil jinak než prokládaně)... prostě tyhle vuzixy vám nenavodí opravdu prostorový dojem... a o tom, že se dají připojit k PAL/NTSC zařízením, to jsem bohužel neslyšel ani netestoval... ale ještě to není ta pravá VR :)

Mnohem zajímavější je 3D vision od Nvidie ;) kvůli tomu jsem přešel na Nvidii a teď už jen čekám, až se u nás začne prodávat :) viz recka na tiscali.

Edit: Ještě záhodno dodat, že z těch brýlích po půlhodině užívání šíleně bolej oči... to se vám u 3D visionu nestane... Těmahle brýlema jsem byl prostě zklamaný.... 11 opravdu moc moc vyhozených peněz. Ale proti gustu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu