Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

program na skládání hudby


neo.a

Recommended Posts

Jeden z nejlepších v oboru, ne li nejlepší je Reason;)...Ale je to fakt hodně těžké se sním naučit, samotnému mě to trvalo hodně dlouhou dobu jenom než sem došel na to jak udělat pár triviálních věcí. Ale když s ním umíš je to paráda, pracují s ním i někteří lidi, kteří se tím i živí.

Přidávám odkaz na stahuj.cz. Raději si první zkus demo než si stáhneš celou verzi, aby si zjistil jestli ti to vůbec vyhovuje...

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/mp3_a_audio/tvorba/reason/?g[hledano]=reason&g[oz]=3.0.3&g[up]=Win

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm zrovna sem chtěl založit podobný téma :D. chtěl bych nějakej jednoduchej na skládání takovýho elektronickýho rocku :lol:.. napadla mě děsně dobrá melodie a musím to zkusit zrealizovat :D:D. něco jednoduchýho. vyberu nástroj, označím notu a jedu :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden z nejlepších v oboru, ne li nejlepší je Reason;)...Ale je to fakt hodně těžké se sním naučit, samotnému mě to trvalo hodně dlouhou dobu jenom než sem došel na to jak udělat pár triviálních věcí. Ale když s ním umíš je to paráda, pracují s ním i někteří lidi, kteří se tím i živí.

Přidávám odkaz na stahuj.cz. Raději si první zkus demo než si stáhneš celou verzi, aby si zjistil jestli ti to vůbec vyhovuje...

http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/mp3_a_audio/tvorba/reason/?g[hledano]=reason&g[oz]=3.0.3&g[up]=Win

ten reason vubec nechapu :(:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D:D:D:D Jojo říkal sem, že to je těžké...

Ale vážně se s tím dají dělat super kousky. Znám jednoho člověka, který dělá pomocí tohoto programu beaty a prodává to. Třeba jeden za 5 000,-. Třeba od něj mají některé beaty i skupiny jako H16, AMO atd. Moc se v nich nevyznám, není to můj styl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neo.a: Blbá otázka. Skládání hudby je pro někoho těžký, pro někoho jednoduchý.

Najeď si na youtube a projeď si nějaký tutoriály a uvidíš, jestli na to máš mozek a nebo nemáš, tohle tázání mě přijde jako spam a to i přesto, že tohle je v ostatních diskuzích.

VoKoCA: Je vidět, že ve Fruity Loops neumíš. Jestli myslíš hudební nástroje, tak jsi nejspíš ani FL neotevřel a jestli myslíš nástroje jako "Tools", tak jsi buď FL vůbec neotevřel a nebo jsi totálně blbej :D

Doporučuju stránku youtube.com

stačí zadat <styl muziky> fruity loops tutorial

Ok souhlasim, ve fl nejsem zadny mistr. Samozrejmne sem myslel samply. Vim, daji se koupit, ale já se ptal jestli jdou stáhnout. Ty ktery uz tam jsou , jsou nic moc (az na par vijimek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zkousel sem hip hop eyay reknu vam v tom novem myslim 6tka v tom se ani prase nevyzna nakonec sem zvladl po nejake chvily neco stvorit klidne upnu kdyy byl zajem ale tak prece jenom radeji tu hudbu mixuju ve virtual DJ jinak zkusim co tu pisete uvidim taky sem chtel neco zkusit vytvorit a kdyz na neco narazim tak poradim a napisu sem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu