Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Sudoku, Reader, Slovník


fkcusr

Recommended Posts

Teda moje 3 programy, všetky 3 spomenuté v názve nájdete na mojej stránke.

Reader momentálne pripravujem novú verziu, ktorá pridáva podporu cp1250 a možnosť načitania inej knihy bez vypnutia aplikácie.

Slovník dokáže prekladať z Angličtiny do Češtiny a naopak. Má vcelku jednoduché ovládanie.

Všetky 3 homebrew aplikácie nájdete na mojej stránke:

http://borix.ic.cz/

Všetky tri aplikácie by mali byť plne funkčné, ak ovšem objavíte nejaké chyby, tak mi ich tu prosím popíšte. Ukladať ich treba normláne do zložky GAME150 alebo GAME podľa nastavení/fw. Zatiaľ testované len na CF 3.02 OE-B, 3.03 OE-C a 3.10 OE-A.

Ak vás to nebude obťažovať, tak vás prosím, aby ste mi klikli na nejakú reklamu, čo vás zaujme. Je to jediná "pláca" za dané aplikácie a šetrím na pamäťovú kartu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Po dlhšej odmlke som si našiel konečne trocha času a povenoval som sa čítač kníh. Momentálne už dokáže popri čítaní aj prehrávať mp3 súbory na spríjemnenie chvíľ pri čítaní textov. Ďalej bola opravená kopa chýb a boli pridané aj iné menšie funkcie.

berader(nový názov) nájdete tu:

http://borix.ic.cz/index.php?text=33-beader-v-0-85-pre-sony-psp

Bol by som veľmi poctený, keby ste mi klikli na googlovskú reklamu, nech mám dostatok prostriedkov(vôle) na ďalśí vývoj aplikácií..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu