Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Resident evil 5


saberrider

Otázka

Zdar lidi, stáhl jsem si přes torrenty tuto super hru, ale když ji spustím, tak mi to hlásí "něco jako že je špinavý disk" - a přitom je čistý. Další problém je v tom, že když jsem rozbalil všechny archívy, tak jsem tam měl jeden jediný soubor s příponou ISO a nebyl tam druhý soubor s příponou DVD. Nevíte co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdar lidi, stáhl jsem si přes torrenty tuto super hru, ale když ji spustím, tak mi to hlásí "něco jako že je špinavý disk" - a přitom je čistý. Další problém je v tom, že když jsem rozbalil všechny archívy, tak jsem tam měl jeden jediný soubor s příponou ISO a nebyl tam druhý soubor s příponou DVD. Nevíte co s tím?

Problem muze byt taky ve spatnem rozbaleni. Jednou se mi stalo, ze jsem rozbalil hru a mulleter mi hlasil, ze neni iXtreme compatibility. Hru jsem mel uz bohuzel smazanou, tak jsem stahl stejny torrent znovu, rozbalil a uz to bylo vsechno OK.

Vzdy, nez zacnes hru vypalovat, tak ji v mulletereu kontroluj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jen bych opravdu doporucil abgx360, mulleter uz je znacne prekonana vec dnes, vyhoda abgx360 je i to, ze pokud neexistuje dvd soubor nebo je chybny tak ho automaticky vytvori, navic kontroluje mnohem vic veci nez mulleter

Co vic je potreba kontrolovat? Jinak ten DVD soubor je otazka 10 s, vytvorit a mulleter ho umi myslim teka vytvorit, nekde jsem to tam videl. Pro kontrolu DVD prozatim postacuje :).

EDIT: kazdopadne tim nechcu prosazovat ten a ten program, ten druhy je take dobry, je to proste o zvyku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ano je to o zvyku. Jenze ten clovek nepouziva nic a dvd soubory vytvaret taky neumi (abgx360 ho kontroluje opravi/vytvori vzdy bez ptani hned na zacatku kontroly). :) Co kontroluje navic? Napr. 359 stupnove uhly ("bad kreon rip"), video partition, jestli odpovida SS a PFI hre, poskozeni zpusobene AnyDVD a hlavne ma aktualnejsi online databazi. Ono se staci podivat na ten vypis co to generuje a opravdu toho rekne vic nez mulleter. :) Tim nerikam ze pro nejakou zakladni kontrolu mulleter nepostacuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau,měl bych dotaz,když hraju ve dvou (split screen) tak na obrazovce jsou pouze dva obdelníky které zabírájí jen malou část obrazovky,nevíte jak to dostat na celou obrazovku,jestli to teda vůbec jde,tady jsem to viděl na celé obrazovce

http://www.youtube.com/watch?v=iwzr-9kNrDw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu