Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

KILLZONE: Liberation PSP KLAN


<^KeNnY^>

Recommended Posts

  • Odpovědi 678
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

a ja su Santanov a ne SANTANNOV

a chcu sa omluvit ze dneska nestihnu hru!! jak uz sem psal nemam ted moc casu kdyz su v karvine!! takze sry!!

Znovu se omlouvám, měl jsem nějakej zkrat

ja mam zase starej nick a to EviL.me a celkem mi vypadava Wi-Fi...proste me to vyhodi ze servru...takze ne wifi ale nejak sere PSP no a dneska snad hrat budu

OK vrátil jsem to a počítám s tebou na dnešek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem si to fakt uzil:bash::)..7 her z toho 3x 1. misto, 2x 2. misto, 1x 3. misto a 1x 5. misto protoze me to vykoplo tak jsem musel jit znova :D...doufam ze zejtra budem hrat taky...a predem se omlouvam ve stredu rano jedu na hory a vracim se az v nedeli a nevim jestli tam bude wifina takze asi nebudu moct hrat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak úžasná hra lidi, dneska jsem si to užil, lagy byli, ale mennší, než obvykle, THX všem co se účastnili

Možná by jsem mohli udělat nějaký turnaj s výhrama, "vítěz bere vše", každý by vsadil např 300 mb na CZSHARE a bylo by nás 8, ten kdo by vyhrál DM by dostal tedy 2400 MB a nebo v TDM by se to potom dělilo do vítězné skupiny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nvm no, s timhle bych určo souhlasil... ale nnevim jetl inás na jeden klan není až příliž moc... a co ty ostatní? :( nechci nic nějak rozvracet, lae co prostě udělat skupiny nějak orvnoměrně po 4 lidech? je ot jen nápad a pak by se mohlo hrát i něco jako liga páč ot vypadá minimálně na 16 lidí nebo tak... ale nnikomu ot nevnucuju..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nvm no, s timhle bych určo souhlasil... ale nnevim jetl inás na jeden klan není až příliž moc... a co ty ostatní? :( nechci nic nějak rozvracet, lae co prostě udělat skupiny nějak orvnoměrně po 4 lidech? je ot jen nápad a pak by se mohlo hrát i něco jako liga páč ot vypadá minimálně na 16 lidí nebo tak... ale nnikomu ot nevnucuju..

S tim souhlasim, klidně lidi co se sem už nevšeli: ZALOŽTE SI VLASTNÍ KLAN, zájem je obrovský,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu