Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Flash pomoci NB


Xmatrix

Recommended Posts

na 90% to nepujde a i kdyby to slo tak to bude dost o tlamu nejen u notase... ale i u xka :D

No myslím, že když si sežene redukci USB to SATA např. ZDE tak by to jít mělo. Nebo mi uniklo něco zásadního a NB se nechová jako normální PC? V oblasti ITC dělám již nějaký ten rok, ale v problematice XBOXu jsem newbie :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne si myslim ze to nebude mozny kuli cipsetu.... (ted newim jak je to s lite-on... ) (treba na benq si potreboval jen nforce cipsety, nebo pres redukci si mohl este s jednym cipsetem)

s tou redukci me to nenapadlo ale stejne si myslim ze ntb maji jine cipovy sady a to te u ntb dostane ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobne si myslim ze to nebude mozny kuli cipsetu.... (ted newim jak je to s lite-on... ) (treba na benq si potreboval jen nforce cipsety, nebo pres redukci si mohl este s jednym cipsetem)

s tou redukci me to nenapadlo ale stejne si myslim ze ntb maji jine cipovy sady a to te u ntb dostane ;)

Á už je to tady :cheesygrin:. Můžete ještě někdo potvrdit výše zmíněné, tedy že flash lze provést pouze na čipsetech od nVidie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně flashuju na na Inteláckym ICH9 (sice desktop), ale už jsem si taky pohrával s myšlenkou, rozjet to na NTB :-) na liteony by měl stačit book se SATA, USB -> RS232. Pak hodit na bootovatelný DVD WinXP (pro načtení klíče, jelikož pod DOSem to s USB nepojede) a na nějakou další malou flashku jen čistej DOS+fw apod.

Ale na xbox-scene jsou lidi, kterým to na určitejch chipsetech nejede ani na desktopu, takže je to spíš sázka do loterie, chce to vyzkoušet ;-)

Edit: mimo jiné jsem jen tak kouknul na Xscene a zrovna v tomhle threadu se to řeší http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=678417

s tím, že uživateli "armyof1ne" se flash zdařil s chipsetem ICH8M v notebooku, takže to fakt chce jen testnout....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně flashuju na na Inteláckym ICH9 (sice desktop), ale už jsem si taky pohrával s myšlenkou, rozjet to na NTB :-) na liteony by měl stačit book se SATA, USB -> RS232. Pak hodit na bootovatelný DVD WinXP (pro načtení klíče, jelikož pod DOSem to s USB nepojede) a na nějakou další malou flashku jen čistej DOS+fw apod.

Ale na xbox-scene jsou lidi, kterým to na určitejch chipsetech nejede ani na desktopu, takže je to spíš sázka do loterie, chce to vyzkoušet ;-)

Edit: mimo jiné jsem jen tak kouknul na Xscene a zrovna v tomhle threadu se to řeší http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=678417

s tím, že uživateli "armyof1ne" se flash zdařil s chipsetem ICH8M v notebooku, takže to fakt chce jen testnout....

super diky moc nezbyde nic jineho nez to zkusit :) kdby jsi mel jeste nejake inoformace tak je tady pripis jinak za takove info moc diky prijde ti THX:)

A kdyby nekdo dokazal vytvorit navod jak na to tak predem diky

Edit : myslite si ze by podle toho to mohlo jit?? http://console-forum.net/showthread.php?t=48792

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu