Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

může mi někdo poradit jak zabiju tu blbou čarodějku zkoušim to už hroznou dobu a dycky mě umlátí nechápu ......

Vždycky když sem měl málo života začal sem jen běhat okolo ní dokud se mi život nedoplnil a prostě sem do ní mlátil na to nějaká speciální rada není. Dal sem ji na druhej pokus a bál sem se toho jak svině když sem si četl jak je hustá ale podle mě byla vcelku v klidu.:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

může mi někdo poradit jak zabiju tu blbou čarodějku zkoušim to už hroznou dobu a dycky mě umlátí nechápu ......

Jde o to správně načasovast útoky a bloky (myslim že vždycky 2x zaútočí na tebe - dáš blok, pak ji 2x sekneš a zase blok atd.)....jestli to děláš už nějakou dobu musel sis toho všimnout....já ji dal na 3. pokus a to jsem hovnopařan...

no tak furt mi to nejde... ale to je jedno časem to dám. Nicméně jsem koukal na tohle video
a týpek má tak jednou tolik víc života než já takže se nedivim že to dal no ......

Taky je vidět že je pořádně naupgradeovanej...ty hity co dává ji nejvíc ubíraj...upgradeuješ po každý scéně kdy zapisuje assasin paměti do tý knihy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj upgrajduju se ... no myslim si že mám guláš v tom ovládání. Co se týče bloků tak bloknu tu první ránu ale tu druhou mi už neblokne. Nejspíš dělám něco špatně no ...

Tak to fakt netuším jak bych ti poradil prostě to zkoušet a ono to jednou dopadne držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj upgrajduju se ... no myslim si že mám guláš v tom ovládání. Co se týče bloků tak bloknu tu první ránu ale tu druhou mi už neblokne. Nejspíš dělám něco špatně no ...

Tak to R drž celou dobu jejiho utoku a pak až udeří podruhý zmáčkni čtverec....jinak už taky nevim jak ti poradit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohrál jsem hru, jak jsem zabil toho Boucharta a utekl jsem s tou ženskou ven, skočili mi tam titulky a když jsem chtěl pokračovat, tak se mi zase spustila ta poslední mise jak mám zabít toho chlápka... Je to normální?:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo, ja kdyz to dohral tak jsem mel po titulkach taky na mape dalsi ukol a kdyz jsem k nemu prisel zase jsem delal toho posledniho bose... takze toho si nevsimej a delej treba ty vedlejsi ukoly... :bash:

dík, ale sou to pěkný blbci když to maj takhle udělaný... Představ si že po dokončení poslední mise v GTA se ti zase oběví...:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu to... po dohrání tý poslední mise, se vždycky oběvim v tom hradu kde mám zabít toho hlavního bosse... Z tý pevnosti se prostě nemůžu dostat...:cry: Nemlžu si běhat volně a dělat si co chci, můžu jenom pořád dokola zabíjet toho debila...:cry: nevíte jak se dostat z tý pevnosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jedna z věcí která mě na AC:B tak mrzí.. Na tu hru jsem se strašně těšil.. Grafika pěkná, některé momenty hry taky ale občas mi to přišlo, že hraju převlečenýho prince.. Lidí tam je tolik, že to spočítám na prstech jedné ruky, pak zbytečný přechody mezi různými částmi města, což nechápu.. Gta zvládá krásně cely město bez tohoto.. Hru člověk dohraje za nějakch 5-6 hodin a už nic nenabízí.. Kdyby se aspoň za ty mince dali koupit nějaky novy zbraně, kostýmy bo něco takového.. Pro mě je pořád jednička GoW

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu