Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin's Creed: Bloodlines


adiZ

Recommended Posts

Hra se mi tky moc líbí... Ae příde mi to jako děj 1.ho dílu na pc newim jestli to je on xD hrál sem ho naposled před tk 4 rokama fakt newim xDxD

Hele kde si stáhl AC před čtyřmi roky? Řekni mi to a udám tě protože potom co jsi to stáhl to bylo ještě tak dva roky u vývojářů:cheesygrin:máš tedy nějaký tajný zdroje?

Poděl se snámi:!::bash::!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 518
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Nevim proč, ale hra se mi nechce ukládat. Píše to, že tam neni paměťovka (což je blbost) :)...

Máte to taky?

Lidi mam ten samej problem, nevíte co s tim?Hru sem už jednou dohrál a v poho.A ted to chci hrát znovu a nejde to ukládat.Taky to píše, že tam neni pamětovka...:cry::cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele kde si stáhl AC před čtyřmi roky? Řekni mi to a udám tě protože potom co jsi to stáhl to bylo ještě tak dva roky u vývojářů:cheesygrin:máš tedy nějaký tajný zdroje?

Poděl se snámi:!::bash::!:

myslel AC na compa :dozey:

Lidi mam ten samej problem, nevíte co s tim?Hru sem už jednou dohrál a v poho.A ted to chci hrát znovu a nejde to ukládat.Taky to píše, že tam neni pamětovka...:cry::cry:

zkus si zazalohovat celou kartu a zformatovat ji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boochwee: Stáhl jsem si tuhle hru a dohrál (vlastně asi dvakrát nebo třikrát) a shrnul bych to takhle: tvůrci se pokusili převíst Asasína z PC na PSP tak, aby byl AC1 co nejpodobnější. Celkem se to povedlo, Asasín to je a opravdu to jako ta původní hra celkem vypadá (bohužel až na ty davy lidí, který na PSP opravdu hodně chybí), což je ovšem trochu zklamání pro nás, co jsme očekávali, že si to vezme ňáký nový prvky z AC2 (a že jich je - kupování zbraní, najímání si lidí, různorodost misí...). A ne jenom na tom je vidět, že si na PSP verzi Asasína Ubisoft nedal záležet tolik jako na vývoji AC2: ve hře narazíme na pár bugů, lidi neříkaj' skoro nic (a i těch pár vět opakujou pořád dokola do vomrzení) a krom toho je ta hra strašně krátká (dohraješ za pár hodin) a - vyjma bossů - i hodně lehká. Pasáže s Desmondem v současnosti chybí. Trochu mě štvalo taky šest soubojů s bossama; mam pocit, jako by udolání nepřítele tim, že do něj mlátim mečem, bylo proti myšlence původní hry (a vlastně to vopravdu je proti pravidlům bratrstva - ,,nesmíš být viděn").

No, vytkl jsem tý hře docela hodně; mam Asasína prostě rád a tak si všímám kdejaký chyby. Jinak to ale vlastně je docela povedená zmenšená verse původní hry, která má svůj děj a sice neni v ničem lepší, ale zas tolik chyb tam taky neni. Můžeš normálně šplhat po zdech, skákat po střechách, bojovat se strážema nebo kradmo vraždit skrytou dýkou; máš prostě pocit, že hraješ za Asasína. Na druhou stranu, na GoW to nemá ani zdaleka a tu tisícovku bych za to asi vopravdu nedal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Já jej dohrál včera, je to první hra kterou jsem celou projel na PSP. Grafika je moc hezká, ale překvapilo mě, že byla docela krátká. Litr by se mi za ni dát nechtělo, ale hrál jsem už horší. Teď akorát nevím co hrát dál......máte nějaké doporučení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jej dohrál včera, je to první hra kterou jsem celou projel na PSP. Grafika je moc hezká, ale překvapilo mě, že byla docela krátká. Litr by se mi za ni dát nechtělo, ale hrál jsem už horší. Teď akorát nevím co hrát dál......máte nějaké doporučení?

hale ja dohral AC1 na PS3 za tejden a tedka newim co parit protoze jinou hru nemam :D:D takze lezu po demech:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu