Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Resident Evil 5 Achievement Guide


Recommended Posts

osobne myslim ze ten DLC je celkem smesny nevim kdo by do toho sel :D nic co obsahuje me ztovna 2x nenadchnulo :D sry za OT ale musel sem :D

No zrovna ten DLC me nadchl 2vs2....konecne nejaka poradna sranda :D...akorat teda ty ajchy nic moc no....vetsina jenom o tom, aby si vyhral nebo hral XX zapasu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jáuž ten balík třeba mám...už jen upoutávka na něj plus hláška

Versus Mode

....I think we were friends.....

mě celkem dostala a za 400 MS points proč ne novou zábavu co se dá hrát s kámošema proti sobě :)

no ale musis uznat sam ze na xko je tuna mnohem lepsich a rozsahlejsich her nez tohle tedy co se tyce multiplayeru(coop nepocitam ten ujde) :) preci uz jen to ovladani -> hlavne mireni takze si myslim ze je to spis o tom kdo driv zamiri a strelbe se prakticky ani vyhnout nemuzes kdyz bys chtel opetovat palbu.. muj nazor je ze je to spis tahani dalsich penez ze znacky RE.. ale nekomu se to libit muze to vam neberu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Kluci zajimate se tady oto ještě nekdo ? Mohli byste jsem hodit nekde nejaky fotky nebo něco kde ziskat ty bsaa?Odkaz co je tu postnutej nekde víš mi nefunguje :(

Našel jsem to v angličtině popsane ale to nezvladam tak dobře přeložit.

Edit. Tak jsem na xboxachievment.org našel odkaz na videjka pro ostatni zajemce tady

http://www.xbox360achievements.org/forum/showthread.php?t=131999

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám problém s jedním ajchem ...

Chybí mi posledních 5 a právě zde jsem se zasekl ...

Koupim všechny zbraně, mám je dole v inventáři, mám i ty speciální, které se odemknou po vylepšení ostatních. Ale stejně jsem nedostal ajch Stockpile. Poradí mi někdo ?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A není to tím, že všechny ty zbraně musíš mít vylepšený na max ? Jako ano, je jasný, že máš vylepšený ty po jejichž vylepšení dosteneš ty speciální. Ale máš na max vylepšený i ty speciální ?

Edit: Moje chyba, potom by to byl vlastně "take it to the max" nebo tak nějak. ... Hmm, tak v tom případě nevím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu