Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozeznat Jasper a Falcon


^ToMmY^

Recommended Posts

Nie som si isty, ci revizia Jasper vo verzii Elite ma tiez vnutornu pamat ako verzia Arcade. Tu sa prestala davat pamatova karta, ktoru nahradila vnutorna pamat. U Elite verzii je HDD.

Zdravím,

včera jsem si koupil Xbox 360 Elite je to Jasper s 12,1A a nemá paměťovou kartu, a o vnitřní paměti taky nic nevidím, je tam storage ten 120GB HDD. Konzole byla vyrobena 25.8.2009 jestli jsem se dobře díval na štítek, a do prodeje šla až v 11.12.2009 do elektro obchodu. Takže Elite se asi už od toho 8 měsíce dělali v revizi Jasper. Tak kdyby to někomu pomohlo tak jsem napsal.

SpeedX ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Zdravím,

včera jsem si koupil Xbox 360 Elite je to Jasper s 12,1A a nemá paměťovou kartu, a o vnitřní paměti taky nic nevidím, je tam storage ten 120GB HDD. Konzole byla vyrobena 25.8.2009 jestli jsem se dobře díval na štítek, a do prodeje šla až v 11.12.2009 do elektro obchodu. Takže Elite se asi už od toho 8 měsíce dělali v revizi Jasper. Tak kdyby to někomu pomohlo tak jsem napsal.

SpeedX ;)

Dik, za potvrdenie.

Upresnim: pamatovka sa kedysi davala iba k Arcade. Ked zacali do Arcade vstavat vnutornu pamat, tak sa uz pamatovka prestala dodavat. Ta vnutorna pamat ju nahradila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tam 16,5A,5V co to je pls?

Kedy je vyrobeny? Pretoze podla 16,5A to je Zephyr, ale.....oni tie skrinky davali aj potom na Falcony, ktore su 14,2A. Ked sa minuly, tak davali so stitkom kde uz bolo 14,2A. (Setrilo sa kde sa dalo :cheesygrin: ). Jeden taky Arcade som mal...po oprave kde uz menia stitky na "Servis Date" tak uz tam uviedli spravnych 14,2A.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kedy je vyrobeny? Pretoze podla 16,5A to je Zephyr, ale.....oni tie skrinky davali aj potom na Falcony, ktore su 14,2A. Ked sa minuly, tak davali so stitkom kde uz bolo 14,2A. (Setrilo sa kde sa dalo :cheesygrin: ). Jeden taky Arcade som mal...po oprave kde uz menia stitky na "Servis Date" tak uz tam uviedli spravnych 14,2A.

ke konci 2007, do servisu sem to uz posilal a nevymenili to tak asi zephyr :-( tak ja do toho kopnu a poslu jim to tam at mi to vymeni za jaspera

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Xbox360_Model_Guide.jpg

jen dotaz...

byl xenon,zephyr, falcon, opus, jasper ... (ze ?? nebo me opravte)...

jakej je rozdil mezi opusem a falconem ?

Opus je redesignovaný Falcon tak, aby se vešel do krabičky Xenonu. Jinými slovy, aby Microsoft mohl recyklovat hadware nahromaděný obrovským počtem reklamací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

V roce 2007 se objevily na trhu obě revize, který připadaj v úvahu - Zephyr nebo Falcon. Zkus zjistit přesný datum výroby, počítal bych, že je to spíš Falcon, protože v jednu chvíli je dávali do Casů od Zephyra, což by vysvětlovalo jedinou věc, která nesedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V roce 2007 se objevily na trhu obě revize' date=' který připadaj v úvahu - Zephyr nebo Falcon. Zkus zjistit přesný datum výroby, počítal bych, že je to spíš Falcon, protože v jednu chvíli je dávali do Casů od Zephyra, což by vysvětlovalo jedinou věc, která nesedí.[/quote']

2007 10 19

Mohl by to byt Falcon?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu