Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozeznat Jasper a Falcon


^ToMmY^

Recommended Posts

Jak rozeznat Jasperový a Falconový Xbox 360

Proč to vlastně zkoumat ? Máte jistotu že máte nejnovější verzi xboxu. Chladič jede tak jak má a xbox méně žere ...

Lze to i rozeznat když je xbox zabalený v krabici . Jak ? Jednoduše po stranách jsou díry v jedné naleznete štítek na zadní straně xboxu

1230639178_2_xbox_360_jasper_barcode_hole.jpg

Podívejte se na informace kde jsou ampéry a volty ....

Jasper (Novější)

Údajě na štítku pokud máte Jasper : 12V, 12.1A, 1A. Procesor a Grafika jsou na technologii 65nm

1230639901_2_xbox_360_jasper_identify.jpg

Falcon (Starší)

Údajě na štítku pokud máte Jasper : 12V, 14.2A, 1A. Zde je na 65nm pouze CPU (procesor) a grafika jeden na 90nm

1230639957_2_xbox_360_falcon_identify.jpg

Pokud chcete poděkovat klikněte na tlačítko thanks :dozey:

EDIT by zavorka: před falconem je nejstarší verze xka(1generace) ta nejvíce poruchová ... falcon(2generace) je o dost méně poruchový než ta nejstarší , nejméně poruchová je 3generace xboxu jménem jasper

rozeznat podle xboxu se daj tak že nejstarší nemá HDMI! s hdmi bez integrované paměťovky je Falcon! a s HDMI s integrovanou paměťovkou je Japer!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Já mám Falcon a žádné přehřívání nepociťuji.

Mylím že to přehřívání bylo už i u Falcona plně vyřešeno.A pokud má člověk tuto konzoli postavenou na stojato tak ji nepřehřeje nikdy.Možná víc žere ale za měsíc to je v řádu korun takže nic co by mě trápilo.To že má Jasper integrovanou paměť mě nevadí.Stejně si koupím 120Gb HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně si myslim ze Jespej je celkem knicemu preci jen (teda alespon ja osobne) nekoukam kolik to sezere jestli vic nebo min jde maximalne o parkorun :) a na co my tam tak bude integrovana pametovka kdyz mam 120GB HDD?! :D Jako kdyz uz by sem sel nekam koupit xko tak si spis vezmu toho Jaspera ale ne jako sem to tu nekde videl ze nekdo ma Falcona a mermomoci shani Jaspera jako kdyby byl buh vi co:D to mi pripada celkem smesne :) Pokud se pletu tak me opravte :) čest! 8) :psp::psp::idea::psp::psp: 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co integrovana pametovka ?? ... dobra treba na savy... kdyz formatujes HDD (nebo menis hdd) u forzy me to zacalo dost otravovat kdyz sem musel zacinat 3x karieru od znova... takze bych pametovku tenkrat ocenil.... dale ze jasper neni nachylenj k RROD... ale mas pravdu pride mi uchylny ho schanet... falcon je taky dobrej... (sorry za par OT :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na co integrovana pametovka ?? ... dobra treba na savy... kdyz formatujes HDD (nebo menis hdd) u forzy me to zacalo dost otravovat kdyz sem musel zacinat 3x karieru od znova... takze bych pametovku tenkrat ocenil.... dale ze jasper neni nachylenj k RROD... ale mas pravdu pride mi uchylny ho schanet... falcon je taky dobrej... (sorry za par OT :D )

presne o tom mluvim :) ale nac shanet novej HDD kdyz uz vetsi neni :) a prinejhorsim si sezenu za nejaky 2 stovky pametovku s par MB nebo kabel a prehazu si to do PC :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu