Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

komplikace se spusteni hry na Wii


vovalinux

Otázka

Ahoj lidi,

vim, ze to tady uz bylo nebo, ze se nekdo na to ptal popr. resilo. Jsem uplne zacatecnik. To jest mam upe nove Wii, stahl jsem si nekolik iso z netu vytvoril jsem z nich dvd disky a ono nic, nejede, nefunguje. Pak jsem cetl neco o mod chipech pak o wikeyech, jsem z toho zmateny a nevim co mam delat. Muze mi tu nekdo od a do z poradit co mam delat, co mam udelat, aby se mi ta hra rozjela? please help .. a fakt sorry pokud nekoho opakuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

nejlepší je když si necháš odborně namotovat chip do Wii (cca 2000-2500)

jinak ti totiž vypálený hry nepůjdou....

nebo existuje Backuploader (program přes který jsou NĚJAKÉ hry spustit....... )

ale s ním nemám zkušenost a je hodně málo lidí, kteří ho umějí rozchodit......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opravdu nejlepší je nechat si namontovat čip. Stojí to kolem 2000Kč, ale za to spustíš jakoukoliv hru a nemusíš nic řešit s boot programy. Já jsem do toho bez váhání šel, jelikož je to opravdu dobrá investice, uvidíš sám ;)

Pokud ses tedy rozhodl nechat si namontovat čip, tak ti doporučuju kontaktovat člena tohoto fóra - Kanalizator. Montoval čipy už mnoho lidem a vyzná se v tom ( vlastní zkušenost ) ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Opravdu nejlepší je nechat si namontovat čip. Stojí to kolem 2000Kč, ale za to spustíš jakoukoliv hru a nemusíš nic řešit s boot programy. Já jsem do toho bez váhání šel, jelikož je to opravdu dobrá investice, uvidíš sám ;)

Pokud ses tedy rozhodl nechat si namontovat čip, tak ti doporučuju kontaktovat člena tohoto fóra - Kanalizator. Montoval čipy už mnoho lidem a vyzná se v tom ( vlastní zkušenost ) ;)

Taky můžu doporučit kanalizátora.Je to machr.:thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu