Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSPRevue stále hledá!!! Trailer k číslu 5.


SSuk

Recommended Posts

TRAILER

A máme tu další Trailer k plánovanému číslu....

Trailer na číslo 5

link je zde: http://www.edisk.cz/stahni/20004/NO._5.rar_9.26MB.html

Trailer na číslo 4

link je zde: http://www.edisk.cz/stahni/01118/Project_Reality.rar_6.89MB.html

Stále hledáme spolupracovníky a to:

- Spolehlivé a schopné recenzeny

- Grafiky

- Recenzenty pro nové sekce

Děkuji za vaši pozornost a těším se na reakce...

P.S.: Pokud máte zájem se podílet, napište mi prosím soukromou zprávu nebo na icq(357102539). Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě napadla sekce PSX her, protože na psp máme emulátor a podívat se zpět do minulosti a poukázat na pár osvědčených klasik by nemuselo být špatné, pokud tento názor někoho zaujal, tak se ozvěte, jinak nová sekce záleží hlavně o tom, zda-li se najde někdo, kdo by se chtěl výhradně právě jí věnovat. Nemůžeme zatěžovat členy, kteří již mají zadané jejich specifické úkoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázkou pro mě zůstává, co z toho maj ti co maj thanks a credits, vždit si za to nic nekoupíš :D , klidně ti pošlu všechny mý credits, mě jsou k ničemu.

Ale abych ti odpověděl těžko říct jaké výhody bychom ti mohli nabídnout, nejsme komerční projekt a tím pádem o finanční odměně nemůže být řeč a o ničem jiným co by tě uspokojilo nevím.

Zkus podat sám návrh a pokud to bude možný, tak se pokusíme vyhovět.

Nikdo neví kam to PSP Revue dotáhne, tak ani já nevím, jestli by si spolupráce litoval nebo by jsi byl rád, že si jeden z těch co se může na tom podílet. To by ukázal čas. My se rozhodně budem snažit, zlepšovat a propagovat psp revue.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za fanks si nic nekoupíš,tjn........

Ale credits můžeš prodat,vymněnit za rapid,czshare atd............

PS: pomůžu vám s webem jestli máte zájem,napiš mi pm s podmínkami.....................

PS:Ohledně té odmněny v podobě credits,to jsem zkoušel :-)(si je nech....................)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za fanks si nic nekoupíš,tjn........

Ale credits můžeš prodat,vymněnit za rapid,czshare atd............

PS: pomůžu vám s webem jestli máte zájem,napiš mi pm s podmínkami.....................

PS:Ohledně té odmněny v podobě credits,to jsem zkoušel :-)(si je nech....................)

Sry za OT ale tohle je pro mě moc...když jsem založil Portable-Gamer (později pspgamer) nikdo po mě za celou dobu působení Portable-Gameru nechtěl ani jedno thx nebo credits = dělá se to snad pro radost a dobrý pocit ne?...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sry za OT ale tohle je pro mě moc...když jsem založil Portable-Gamer (později pspgamer) nikdo po mě za celou dobu působení Portable-Gameru nechtěl ani jedno thx nebo credits = dělá se to snad pro radost a dobrý pocit ne?...

a prave preto sme sa nedockali ani druheho cisla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

čus rád bych pomoch s psp revue , protože mě to dost zaujalo...je to good a dost lidem to taky může pomoct s výběrem her atd...moch bych psát recenze...psal sem je dříve o java hrách ale furt mi to někdo vykrádal a pak se do mě začali navážet ať dělam...kde sou další recenze atd...a to sem třeba za tejden jich napsal pět...pročítal sem si to psp revue ve svym psp a je to nice...jestli teda chcete můžu začít psát recenze...protože psp svět nás baví :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar lidi. Tento nápad s neofik PSP časákem se mi fakt zamlouvá a velice rád bych se něm podílel i já sám. Mám nějaké zkušenosti s psaním recenzí, takže pokud by o mě někdo stál, napište ;-) ...

icq: 268 783 577

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych se taky rád přidal do vašeho týmu....... 1 Hru týdně bych určitě zvládnul, a alespoň bych si vyzkoušel hry, na ketrý bych třeba jinak nešáhnul. Možná i nějaký ten film nebo seriál bych zvládnul. Určitě se mi ozvěte. ICQ v profilu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jn Lahve je dost zkušený a plně si vystačí a je na něj spoleh. Ale kdyby tě napadla třeba nějaká nová sekce, které by si se mohl věnovat, třeba cheaty, tipy či cokoliv jiného, tak to ti může zabrat tak max 20min práce na jedno číslo, tak se ozvi. Uvítáme každý nápad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu