Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

web broswer pro psp


karamba15

Recommended Posts

no jo kdyz to ale stahnu a dma do PSP tak pak to spustim vpohode to nabehne zkontroluje poripojeni a to je ok ale pak mi to haze chybu kdyz zadam nejakou netovou stranku....a pise to vzdycky nejaky error a neco ze host is unreachable....to same mi to dela i u PSPradia kdyz pustim nejake radio tak vpodstate ten samy error ze host is unreachable....nevi nekdo co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to mam dneska sem se s tim babral celekm dlouho :D mam totiz wifi klic oded dneska :) a vsechny Ip sem nastavoval rucne :) takze tohle by asi problem nemel byt? jo mimochodem kdyz mam FW 3.10 OE-A´ tak mam to radio a ten prohlizec davat do slozky GAME310?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je jsem se s tím štval a nechodilo mi to kvůli tomu, že jsem měl nastavenou adresu dns... tahle providerova dns chodila, ale z psp prostě ne a ne se na ní dostat (akorát teda z Links2, jiný aplikace chodily). vyřešil jsem to tím, že jsem zadal adresu routeru, kterej už byl ochotný komunikovat.

kdyžtak zkus zadat třeba adresu 209.85.129.147, jestli to těma dns není i v tvém přápadě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu