Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký je rozdíl?


P4HT

Otázka

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Díky.....a kterou bys (by jste) jinak doporučil(i)?Bude to používat přítelkyně tak aby to bylo s co nejjednoduším ovládáním "pokud jsou v tom rozdily".Mám v tom popravdě slušnej guláš ale to se vyřeší až s tím začnu pracovat..Tak mi zkuste prosím napsat nějaké doporučení jestli to a nebo tohle a popř. proč než nějakou vyberu a koupím

díky lidičky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nedávno jsem si koupil přes ebay NDSLite a tuto otázku flashovacích karet jsem si pokládal také. Zabrouzdal jsem na IRC chat jedné warez stránky ( romulation ) a poptal jsem se. Prý je v dnešní době nejlepší CycloDS, ale také nejdražší. Mě se zdál drahý až moc ( 49$ = něco kolem 1050Kč ) a proto jsem se zeptal, na levnější verzi, ale ne nekvalitnější. Acekard, jsou prý také dobré, nejsou tak drahé ( kolem 400Kč ) a nejsou o moc horší.

Je to čistě na tobě, ale asi bych si vybral jednu z těchto, podle financí. Já jsem si objednal z aukra Acekard, za cca 430Kč ( +- ) a doufám, že všechno pojede jak má. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu