Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak udělat vaši plochu hezčí :) WIN XP i Vista


*Dave*

Recommended Posts

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jakym programem co kde a jak, fakt vubec nvm stahl jsem to ale nevim jakym programem to udelat P.S. fakt nevis jak udelat ty postranni panely strasne by mi to pomohlo

NWM......a v tom zipu bys mel mit neco co ma v nazvu myslim patch cky najdu to

EDIT: !POZOR! spusťte program UXTender, který vám přepatchuje uxtheme.dll v WINDOWS/system32 (myslim) který je potřeba pro to aby jste mohli nastavovat témata stáhnutá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: !POZOR! spusťte program UXTender, který vám přepatchuje uxtheme.dll v WINDOWS/system32 (myslim) který je potřeba pro to aby jste mohli nastavovat témata stáhnutá

Mno ja mam vistu a toto je na XP

EDIT: PLS lidi jeste jednou se ptam jak na ty postranni panely a listu nasel sem nejaky na vistu ale je to format msstyles takze nvm jak to tam dat kdyztak pls help dam 300credits a thanx kdyz mi to pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Cus, chtel bych se zeptat jestli nejakym programem nejde oznacit libovolny kus plochy aby se na nem nezobrazovaly ikony, ale posunuly by se na volne misto. Pouzivam AveDesk a kdyz napr. stahuju na plochu vice souboru tak mi to vleze pod ikony z AveDesku nebo pod RkLauncher a celkem mi to vadi. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
Caw lidi, chtel bych se zeptat jak udelat takove ty postranni vyskakovaci panely, jak preskinovat listu se startem a jak zobrazit misto na disku HDD no tu:

thx a nejaky body samozrejmost

tady mas panel http://thoosje.com/sidebar.html a v nem neco podobneho je (ten HDD ukazatel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Ahoj.Mám ke Stardocku i k RocketDocku KKMenu.Nechápu proč po vytvoření animační ikony a následném kliku na ni mi to hodí na Microsoft Office.Je možnost nějak změnit tuto cestu,nebo je předdefinovaná tak,že to nejde?

Jinak 3 moje tapetky computer0010.th.jpg

computer0002.th.jpg

chrome38blue7680x3200.th.jpg

- http://www.edisk.cz/stahni/75477/Vysoce_kvalitn__tapety.7z_6.13MB.html které s oblibou přehazuji každý den. Chrome38blue .jpg má až 7680x3200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu