Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

GameHouse - Šílená Reklamace!


keri

Recommended Posts

Zdravím všechny,

chci Vás informovat o tom co se mi stalo, protože to je vážně nehorázná drzost :bash: Objednal jsem si tři hry na PSP (Umd disk) z Gamehouse s.r.o. Za tři dny mi přišly domů. God of War, Burnout: dominator a Fifa 08. Všechno šlo až do doby kdy jsem dal Umd disk Fify 08 do pspčka. Začlo to divně vrčet a nic se nenačetlo. Vyndal jsem to tedy a všiml si že na tom disku je ze spodu prasklina. Poslal jsem to tedy zpátky na reklamaci. Vážně mi to nikdy nespadlo, opatrně jsem to zasunul do Psp, protože jsem ho měl asi dva dny tou dobou. Prostě mi to tak už museli poslat. Psal jsem jim hned ten den, kdy mi to přišlo, že s tím je problém a jestli si myslí že jsem to zničil za pár hodin co jsem to měl... Ta prasklina je ze spodu a já si to tak extra neprohlížel, abych si toho všiml než jsem to dal do pspčka. Jsem rád, že mi to nějak nepoškodilo Psp a poslal jsem jim to tedy spolu s kopií účtenky a kopíí lístku o převzetí zboží zpátky. Za 4 dny mi volali, že to berou od dodavatele a rovnou posílají a že není možné, aby se to poškodilo. Tak já nevím jestli to někdo poškodil a pak jim to třeba vrátil a oni to nějak znovu zabalili a nevšimli si toho. Nebo při jejich špatném zacházení to skrz pružný obal naprasklo nevím. V telefonátu mi řekli, že to pošlou na reklamaci k dodavateli a pak sem i ozvou. Čekal jsem teda, že se mi omluví a pošlou novou hru, ale tohle... :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

chci Vás informovat o tom co se mi stalo, protože to je vážně nehorázná drzost :bash: Objednal jsem si tři hry na PSP (Umd disk) z Gamehouse s.r.o. Za tři dny mi přišly domů. God of War, Burnout: dominator a Fifa 08. Všechno šlo až do doby kdy jsem dal Umd disk Fify 08 do pspčka. Začlo to divně vrčet a nic se nenačetlo. Vyndal jsem to tedy a všiml si že na tom disku je ze spodu prasklina. Poslal jsem to tedy zpátky na reklamaci. Vážně mi to nikdy nespadlo, opatrně jsem to zasunul do Psp, protože jsem ho měl asi dva dny tou dobou. Prostě mi to tak už museli poslat. Psal jsem jim hned ten den, kdy mi to přišlo, že s tím je problém a jestli si myslí že jsem to zničil za pár hodin co jsem to měl... Ta prasklina je ze spodu a já si to tak extra neprohlížel, abych si toho všiml než jsem to dal do pspčka. Jsem rád, že mi to nějak nepoškodilo Psp a poslal jsem jim to tedy spolu s kopií účtenky a kopíí lístku o převzetí zboží zpátky. Za 4 dny mi volali, že to berou od dodavatele a rovnou posílají a že není možné, aby se to poškodilo. Tak já nevím jestli to někdo poškodil a pak jim to třeba vrátil a oni to nějak znovu zabalili a nevšimli si toho. Nebo při jejich špatném zacházení to skrz pružný obal naprasklo nevím. V telefonátu mi řekli, že to pošlou na reklamaci k dodavateli a pak sem i ozvou. Čekal jsem teda, že se mi omluví a pošlou novou hru, ale tohle je fakt sviňárna... :bash:

Tak to se může stát, u GameHouse nakupuju už nějakou dobu mám členskou kartu a ten obchod si zatim nemužu vynachválit posílal jsem tam na reklamaci hru na GameBoy Advance a reklamace proběhla uspěšně myslím že tak to dopadne i s tvoji fifou:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny,

chci Vás informovat o tom co se mi stalo, protože to je vážně nehorázná drzost :bash: Objednal jsem si tři hry na PSP (Umd disk) z Gamehouse s.r.o. Za tři dny mi přišly domů. God of War, Burnout: dominator a Fifa 08. Všechno šlo až do doby kdy jsem dal Umd disk Fify 08 do pspčka. Začlo to divně vrčet a nic se nenačetlo. Vyndal jsem to tedy a všiml si že na tom disku je ze spodu prasklina. Poslal jsem to tedy zpátky na reklamaci. Vážně mi to nikdy nespadlo, opatrně jsem to zasunul do Psp, protože jsem ho měl asi dva dny tou dobou. Prostě mi to tak už museli poslat. Psal jsem jim hned ten den, kdy mi to přišlo, že s tím je problém a jestli si myslí že jsem to zničil za pár hodin co jsem to měl... Ta prasklina je ze spodu a já si to tak extra neprohlížel, abych si toho všiml než jsem to dal do pspčka. Jsem rád, že mi to nějak nepoškodilo Psp a poslal jsem jim to tedy spolu s kopií účtenky a kopíí lístku o převzetí zboží zpátky. Za 4 dny mi volali, že to berou od dodavatele a rovnou posílají a že není možné, aby se to poškodilo. Tak já nevím jestli to někdo poškodil a pak jim to třeba vrátil a oni to nějak znovu zabalili a nevšimli si toho. Nebo při jejich špatném zacházení to skrz pružný obal naprasklo nevím. V telefonátu mi řekli, že to pošlou na reklamaci k dodavateli a pak sem i ozvou. Čekal jsem teda, že se mi omluví a pošlou novou hru, ale tohle je fakt sviňárna... :bash:

nevim proc hned svinarna. vzij se do jejich situace. oni to taky tak mohli dostat a zaroven jsi to mohl fakt za par minut rozbit i ty(ne ze jsi to rozbil), ale to oni nevi. tvou reklamaci resi. nejspis jim to dodavatel vymeni a oni pak tobe.

kdyby te rovnou poslali do haje nebo te neresili tak je to svinarna. holt tohle je risk nakupovani po netu, ale v dnesni dobe skoro kdekoliv... nejake predvadeni v marketech a centrech je skoro nemozne.

snad ti to dopadne dobre a priste hned po obdrzeni vse poradne kontoluj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se může stát, u GameHouse nakupuju už nějakou dobu mám členskou kartu a ten obchod si zatim nemužu vynachválit posílal jsem tam na reklamaci hru na GameBoy Advance a reklamace proběhla uspěšně myslím že tak to dopadne i s tvoji fifou:cheesygrin:

Mě nejde ani tak o tu hru, jako o to jestli to vyřídí :idea: Každý to stahuje zadara (já mám psp3000), já si to chci slušně koupit a hned problém... prostě nasere :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Jo tahle firma to sou pěkný zmrdi....Objednal sem si Swap Magic a ten došel poškrabanej... Nesčetněkrát sem se snažil dohodnou co s nim ale nedošla od nich jediná odpověď. Všem bych doporučil ať se tady na tu firmu vyserou a radši si připlatí a koupí jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se mi stala podobna vec pred rokem a pul na umd hre nfs carbon jsem objevil prasklinu v psp sem to nekolikrat zkousel byla to moje 1.ni hra a bylo tam neco takovyho z disku nelze cist mechaniku to neznicilo ta vydrzi hodne koupil sem ji ale v kamannem obchode oni rikali ze se stim jeste nesetkali za 3 tydny byla vyrizena reklamace a uz vse bylo ok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Nebo se to mohlo taky roztřískat když to šlo poštou

V tom pripade je to ale take jejich chyba - spatne zabaleno. Pokud to bylo v bublinkovem obalu, tak to narazu vydrzi vice, nez dost a rozmlatit to pres obal neni jentak.

Z jedne strany se nedivim obchodu, protoze je pravda, ze tuhle zavadu mohl zpusobit zakaznik. Nadruhou stranu je ale zakaznik pan, ktery ma vzdy pravdu. Kdyby to vymenili s usmevem na tvari, meli by dobrou reputaci, doporuceni a zakaznik by si tam koupil priste dalsi hru. Takhle maji respect minus a s dalsim nakupem uz nemohou pocitat, navic to stejne vymeni - protoze to je pro ne lepsi, nez se hadat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tenhle obchod je nahodou mrte dobrej.Ja si koupil resistance retribution za 469kč.Uplne v pohode mi prisel druhej den.Reklamace nepúrobehla jelikoz je jiz prodana.Reklamoval sem u nich zatim jen PC hru u ktere sem hned nasel poskrabani,za 3dny sem mel novou a jeste s omluvnym listem.Hele sorry ale to co tu pises me pripada divne...ale muze se stat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu