Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

vga kabel


Hanz1993

Otázka

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zvuk vyvedes z AV vystupu xka , normalne kablem co jsi mel v baleni , ale pouzijes jen cerveny a bili cinch na stereo signal.

takze v HDMI se nevede zvuk?? jsem si do ted myslel ze to je kabel ktery prevadi zaroven video/audio v HD kvalite.. tedy pokud to zarizeni na ktere je pripojene podporuje.. je to teda opravdu tak??

a ten VGA kabel ma uz ty cinche primo u sebe :)

jinak samotny konektor na video je normal a prenos audia je prez 2 pozlacene cinche

A jeste par fotecek :) (Originalni MS VGA HD/AV kabel - cena cca 600kc) ->> http://microsoft.mironet.cz/xbox-360-vga-hd-av-cable+dp80447/ (ale daj se sehnat i levneji ja kupoval za 400kc)

:arrow:

DSC00023pqmv.JPG

:arrow:

DSC000251squ.JPG

:arrow:

DSC000268zhm.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
takze v HDMI se nevede zvuk?? jsem si do ted myslel ze to je kabel ktery prevadi zaroven video/audio v HD kvalite.. tedy pokud to zarizeni na ktere je pripojene podporuje.. je to teda opravdu tak??

On ale psal ze chce HDMI--DVI kabel .

DVI nevede zvuk.

Ano je pravda ze hdmi vede i zvuk , ale musi ti to danna TV podporovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdar,

to, že vedením signálu přes hdmi je kvalitnější obraz, je úplná blbost. Měl jsem tu možnost vyzkoušet naráz 3 různé hdmi kabely (monster, belkin a ještě cosi) a porovnat s mým neorigo vga kabelem, a obraz byl NAPROSTO STEJNÝ, naopak se mi zdálo, že přes vga to má trochu lepší barvy. V hd ready i ve full hd rozlišení byl obraz ostrý jak břitva (na mé 42palcové lcd). Myslel jsem, že Hanz1993 chtěl slyšet názor od lidí, co to zkoušeli, ne nějaké pověry o poměru kvality vga-hdmi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja mám NEorigo kabel za 300kc a obraz naprosto kvalitni, asi zalezi kus od kusu. Ale nekvalitní kabely budou mít vady obrazu typu: duchové, šum atd. žadný neostrý obraz...

prave presne o tomto mluvim.. radsi bych dal par korun navic a mel jistou kvalitu ktera vydrzi :) :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
shai_tan: :D blbost to neni, hadat se nebudu, ale rozdil je rozeznatelny uz na 19' LCD. Hold digital je digital.

to bych se hadal.. :) jak rikam ja mam Monitor ASUS 24" a ve hrach zadne deformace obrazu ani "zuby" nevidim.. ale asi take zalezi na kvalite monitoru/lcd/plazmy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jake zuby ? :D co ty s tim maji co spolecneho?

hadat se muzes, ja vim, sve, bavil jsem se s jednim doktorandem u nas na skole, ktery testoval rozdily VGA a HDMI (sice ne u xboxu, ale to je uplne jedno) a rikal, ze co se tyce kvality rozdil je

dalsi vec je, ze na 19' monitoru jsem rozdil poznal take - HDMI obyc kabel a VGA orig od MS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
shai_tan: :D blbost to neni, hadat se nebudu, ale rozdil je rozeznatelny uz na 19' LCD. Hold digital je digital.

podívej, já nemusím mít pravdu, vycházím jen z toho, co jsem sám na vlastní oči vyzkoušel a viděl, mohl jsem mít štěstí na kusy, nebo tak nějak. Ale nejsou mi jasné 2 věci: jestliže je hdmi digitální přenos dat (podle wikipedie vidím, že digitální určitě je),tak v tom případě výsledný obraz závisí sice částečně na zdroji, ale hlavně na dekodéru za konektorem v televizi, ne? A jestliže je přenos digitální, jak bude kvalitu obrazu ovlivňovat kabel??? To se snad týká např. kvality stínění vga analogového kabelu, ale hdmi se bude lišit možná ve specifikaci, a některé zmetky budou mít skřípnuté odstínění-tj kabel vůbec nepojede, jinak v ničem!?

a taky může mít monitor různě kvalitní vga vstup, prostě já čestně prohlašuju, že na mojí 42palcové lcd nevidím rozdíl mezi vga a hdmi, obraz je skvělý a to jsem to zkoumal opravdu důkladně...8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

¨Jasny, urcite kup, obraz na nem bude peknej o tom zadna.

To je asi tak, jak kdyz mas nadhernej obraz na 19' monitoru a pak u kamosa uvidis plasmu, tak ti taky pripada ta 19' hnusna :D.

Ale jestli mas na monitoru i DVI nebo HDMI, tak jdi radsi do toho, ono to vyjde i levnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu