Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 příslušenství


Logistickman

Otázka

Ahoj. Chtěl bych vás poprosit o ukázku (třeba z nějakého obchodu) kabelu pro připojení Xbox 360 k LCD monitoru pomocí DVI. Opravdu se v té kabeláži nevyznám tak bych byl vděčný za vaši radu (pokud možno nějaký kvalitní, abych neměl pak nějaký špatný obraz čí co si :))

A ještě jako doplňující dotaz bych se chtěl zeptat jak se napájí bezdrátové ovladače k Xboxu? Slyšel jsem, že pomocí normálních tužkových bateríí. Jinde jsem ale viděl, že se dá přikoupit nějaká jednorázová baterie, pomocí které se už tento bezdrátový gamepad nabíjí přímo. Mám pravdu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ještě doplním, že co sem se o tom akumulátoru dočetl, tak se ho prý nevyplatí kupovat. Dost často se na něm něco porouchá atd...

Koukal jsem, že se daleko více vyplatí koupit třeba tuto rychlonabíječku i s baterkami, která je jen o trochu dražší. Nicméně má baterie nabité o 2 hodiny dříve a nepřebíjí se. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35254

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu