Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Hdd ze starého xka na nove,jak ze save


360x

Otázka

Prosím o radu,mám starši verzi xka bez hdmi a chci si koupit novou revizi Jasper abych předešel RROD ale chci si nechat HDD ze save co mám udělat aby mi save fungovaly na tom novém xku? Na live ještě nejsem zaregistrovany ale pry to jde přes ten live ale nikde jsem nic moc nenašel díky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jj ale já už mám třeti xko a pokažde když jsem si nechal hdd a dal na nove xko tak mi to hodilo na všechny save corrupted a některe tam ani nebyly našel jsem je pouze v setingu memory a nehorší je to že když jsem hodil hdd zpátky na púvodni xko tak už nešly save ani na něm stalo se to i kámošovi když přinesl svuj hdd a chtěl hrát na mojim xku,pry se musi profil i ze save uložit někde na live a pak se nakopou zpátky přes nove xko na novy hdd nebo ten předchozi je to pry vázáne na seriove číslo xka.Ale opravdu když hodíte hdd na jiny xbox tak vám save nepujdou nebo přinejmenším polovina myslím že mi z 11 her šli save jenom ze dvou her obnovit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hmm divny, me odesel xbox minule tyden, vzal jsem disk hodil do noveho a vse jede be problemu, pouze jak uz sem psal musel jsem vsechny hry znova nainstalovat

nedalo mi to a sel jsem jeste zkusit dat disk k sousedovi, vse jede bez problemu

tak to je fakt divne protože jsem to schvalně před chvíli zkusil přehodit na kámošuv xbox a všechny save zase corupted a už mi nejdou ani na mojim xku to je fakt divne a to mám už druhy hdd a novy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu