Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

lineage2=please pomozte


lidmil11

Recommended Posts

No tak regnes se na strankach urciteho serveru ktery si vyberes... pokud teda nechces hrat OFIK. Potom si stahnes system (nekde jenom autouppgdater a hosts). U toho serveru by mel byt navod na instalaci a taky zalezi jestli sis stahl klienta Hellbound nebo treba C4 podle toho musis vybirat server...:bash:

EDIT : Jo a nemusis to spamovat 8x pokazdy do jiny kategorie staci chvili pockat a nekdo odpovi... tohle je podle me tak na snizeni credits nebo na ban :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stahl jsem si C4 a kdyz ne ofik??

To chces hrat C4ku jo ,?? Ta je docela na nic... a bezi na ni minimum serveru raci stahni tohle http://www.lineage2.com/pds/game_dw.html to je myslim Hellbound 2 kazdopadne je to ten nejnovejsi na kterym bezi nejvice serveru a je to hlavne kamael takze nove predmety,jedna nova rasa a mnoho vylepseni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten klient hell........ jestli je na porad

Je na porad... pak si jenom prohazujes servery... nebo hrajes na jednim... mozna budes mit problemy to rozchodit,na nakych PC to dela docela problemy a na nekterych treba nejde vubec... ja hral lineage II docela dlouho a prvne mi slo, potom ne a ted mi de ale uz ho nehraju... :D je to zbytecna ztrata casu,musis u toho sedet porad nebo budes porad lama na kazdym serveru. To uz je mensi zrout casu WoWko nebo Xbox

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejake free servery bys mi mohl najit.......pozadavky????

No tak pozadavky asi chces ceskej vid ?? Ale tak jaky raty ?? Tys nikdy L2 nehral co ?? no tak mas bud treba 1x raty to je pomaly ze treba 70lvl delas 2roky nebo je medium 50 to je o neco rychlejsi :wohow: a pak high coz sou hlavne PK/PVP servery na kterych udelas 80 lvl treba za den a de tam pouze o enchantovani veci a zabijeni jinych hracu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu