Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The sims 2


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous

Gluttone, můžeš mi, prosím, napsat, jak přesně se ten bzučák nazývá anglicky. Můj Simík má všechny věci, které si mohl koupit nebo obstarat. Popř. jak ho může vyrobit? A asi ho má použít, až se s tou potvorou setká v noci??? Děkuji. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 98
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

POkud se nepletu jmenuje se "Buzzer". Vyrobíš ho na pracovním stole ("Workbench"), kterej si musíš koupit domů nebo pohledat někde u sousedů.

Je na to potřeba mít nějaký věci a schopnosti. Nepamatuju si jaký. Schopnosti vytrénuješ, věci koupíš u obchodníků.

Až ho vyrobíš, tak ho používáš jako telefon. Vybereš ho (stistkneš čtvereček a šipkama si vybereš kterej předmět chceš použít - přepneš se z telefonu na bzučák), přijdeš k postavě a stiskenš kolečko.

Tu potvoru musíš odhalit v normální podobě. Ono ji tím bzučákem rozčílíš, ona se promění a ti ji tak odhalíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tak se mi to konečně povedlo! :P

Nevím, jak se mi podařil udělat test (bez znalosti anlgičtiny) v Divisone 47, ale prostě se povedlo. Já jsem to tipovala, že to tak dopadne s tou noční potvorou, stačí mít oči otevřené. Ale ten bzučák - tak na to bych určitě nepřišla. Chtěla jsem se ještě zeptat - hra končí tím, že najdu své auto? Hrála jsem ale jenom 4 minihry místo 6. Vlastně poslední byla Yetti. Pak už nevím. Můžeš, prosím, ještě jednou poradit? A to auto asi už můj Simík nedostane? Jinak Ti moc a moc děkuji za rady, bez kterých bych se na konec zcela určitě nedostala. Ještě jednou díky moc. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsi udělala ten test bez znalosit angličtiny? No to teda muselo stát hodně pokusů co? :-) Já ho dal tak na podesátý a to i přesto, že jsem mu rozumněl - jen jsem prostě během hry neposbíral všechny odpovědi, tak jsem občas musel střílet.

Jinak tam jak stojí to tvoje auto hra končí - i když teda můžeš dál získávat z lidí tajemnství, vybavovat si barák atd.

I když ono ten příběh není ani tak o získání auta, jako o odhalení plánů toho hlavního padoucha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele jen bych se chtěl zeptat když mám ten ukazatel červený (hned na orazovce) a je málo plný tak pak zemřu jak se dá doplnit ? měl jsem všechny potřeby min. na polovic a stejně jsem zemřel :( a ještě jak se dají koupit věci do domu ? když zmáčknu select tak tam jsou nějaké věci a ty stojí za něco jinýho než peníze. Díky moc všem :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ukazatel aspirace doplňuješ (stejně jak v PC verzi) plněním přání. To jsou ty čtyři ikony v levé části. (Pokud zmáčkneš křížek, zobrazí se ti popis). Čím víc jich splníš, tím víc bude Simák spokojenej a odvíjí se od toho i úspěšnost miniher. Třeba s červenou aspirací se nemůžeš učit a rozhovory jsou těžší. S platinovou to jde skoro úplně samo.

Potřeby namjí na spokojenost simáka vliv. je jen třeba aby žádná nebyla v kritickejch hodnotách.

Byt se vybavuje přes telefon. Ty předměty co získáváš tlačítkem select jsou perky, který kupuješ za speciální body (který právě získáváš plněním úkolů a plněním přání) a vylepšujou ti nějakým způsobem siákovi vlastnosti (vydrží dýl nespat, dýl bez jídla, atd.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak PC Simi můžujen dporučit. Samozřejmně ne první díl. Tam bylo hodně věcí, kvůli kterejm mě ta hra nebavila.

Ale dvojka (nejlíp se všema (zatím třema) datadiskama) je úplně o něčem jiným a je super.

Sie je pravda to co všichni říkají - časem to začne být stereotipní. Ale ten stereotyp a nuda přichází až po opravdu dlouhejch hodinách. Mnohem později než u jinejch her (který za stejnou dobu dvakrát třikárt dohraješ). Jen tím, že u toho ten čs tak strašně rychle utíká, tak se zdá, že to nudí hned :-) Ale to že to hned bylo 100 hodin si ani neuvědomíš :-)

A hlavně je to taky konečně jiná hra než pořád kopie Dooma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Asi to sem moc nepatří, ale když už jste to nakousli... Já mám všechny datadisky jak TS 1, tak i TS 2 na PC. Pokud ovšem chcete hrát tak náročnou hru - na grafiku a vůbec výkon PC - tak se asi musí obětovat nějaká ta koruna (pokud si samozřejmě opravdu Simíky chcete zahrát). Čtu tady na fóru, že pomalu všichni mají v PSP 1 GB paměťovku. Já mám zatím původní - 32 MB - a zatím hraju bez problémů. Proč si ji tedy nemůžeš koupit na PC? Měnit celý komp je samozřejmě dost drahá záležitost, ale zase se nemusíš bát, že si za rok třeba už ani žádnou hru nezahraješ, protože nároky budou určitě neustále stoupat. Já mám PC Intel Pentium IV (plné) 2,6, paměť 1 GB, starší grafickou kartu (NVidia) a Simíci mi zatím jedou v pohodě. Sice pokud se sejde větší množství lidí, tak se mi občas obraz cuká, ale na fóru na Tiscali to snad řeší každý, kdo TS 2 hraje. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pokud se cukají tak je to blbý. Ale upgrade kompu přece není jen kvůli Sims. Ti v porovnání s jinejma hrama nejsou tak nároční. Já musel upgradovat kvůli GTA-SA který už mi nejelo a koupil jsem tak abych pak rozjel i Oblivion (to jsou jediný hry za hodně dlouho, který mě stáli i za ten upgrade). Simáci díky tomu jedou jako po másle. I když jsem neupgradoval kvůli nim.

Jinak nejlepší datadisk je teď ten novej. Ty předchozí zase tak dlouho nevydrží. I když rozhodně příjemně prodlouží hru.

Stejně mi to přijde jako jedna z nejvíc propracovnajech her na PC. Ani mě nenapadá žádná jiná která by měla tolik možností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
už vím jak si vybavit byt jen nevim porad to s tou aspiraci jak ji zvisit ? pls poradte mi

Chtěla bych Ti poradit, jak můžeš zvýšit Simíkovu aspiraci. Nejedná se o žádný podvod, protože předměty jsou k dostání normálně za peníze, které Simík vydělá. Pokud tedy máš dostatek peněz, tak si můžeš koupit "vitalizér" (myslím, že je k dostání v elektronice, jako poslední položka - vypadá to jako černý sprchový kout se zeleným vnitřkem), tam Simík dobije na maximum všechny svoje potřeby (hlad, WC atd.). Dále si pak můžeš pro něho koupit za 6. 000,-- něco jako šedivou postel (nachází se to v nábytku a myslím, že je to předposlední položka), kde mu dobiješ aspiraci na maximum, ale pozor musíš mít kužel aspirace Simíka alespoň do poloviny zelený, jinak to nemá smysl a může se dobít pouze jednou denně. Ale používat to vícekrát nemá smysl, protože to dost dlouho vydrží. Peníze vyděláš buď na minihrách, ale to by trvalo strašně dlouho. Vyděláš si je pak nejlépe malováním obrazů, kde (pokud máš kreativitu splněnou - všech deset bodů), tak maluješ obraz stabilně za 500,--. Pokud dáš Simíka malovat a už se mu objeví na stojanu plátno, tak rychle za sebou zmáčkni trojúhelník a obraz je okamžitě domalovaný a můžeš ho prodat. Můj Simík si tak vydělá v jednou zápřahu i 20. 000,--. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
Noční potoru musíš vyprovokovat. Musíš na ni použít bzučák (pokud nemáš, tak ho nejdřív musíš vyrobit). Tohle je nejzákysovější místo hry, protože bzučák nesmíš použít během rozhovoru (teda můžeš, ale nebude se to počítat a noční potvoru tímto způsobem neodhalíš).

Jednotlivý mapy se zpřístupňujou postupně. Tkaže Division 47 se otevře časem a monument až nakonec.

Pokud jde o zamrzání PSP při hraní, tak mě se to nastávalo, ale četl jsem že některejm lidem jo. A z těch málo reakcí co jsem četl prý stačilo hru reklamovat a s jiným UMDčkem už to nezlobilo. Nejspíš je v oběhu pár vadnejch kopií.

Tady je půj první a věřím, že také poslední zásek u této hry. Jak říkáte bzučák jsem už v pohodě vyrobil, příšeru v noci viděl, ale za živého boha nemohu přijít na to, kdo je tím, jenž se za ni "převtěluje" a koho tedy mám bzučákem odhalit. Díky za pomoc (kde ho alespoň najdu a jak zhruba vypadá, ale bude snad stačit, kde konkrétně hledat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem fakt asi hroznej.... to zadání úkolů je v té TS2 verzi pro PSP podle me dost spatne podano, melo by byt vzdy mozne dodatecne vysvetleni. Ted to chvili hrala segra a já si opět nevím s plněním úkolu, protože jsem neslyšel (nečetl zadání). Jedná se o "Redesign the Cow Idol with the Imagination Lathe". Když si to přeložim, pochopím že mám nějak předělat idol těch "krav" pomocí zázračného soustruhu. A opravdu nevím, kde idol vezmu, co to je a nebo kde ho předělat. Poradíš ještě, prosím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Guest Anonymous
Noční potoru musíš vyprovokovat. Musíš na ni použít bzučák (pokud nemáš, tak ho nejdřív musíš vyrobit). Tohle je nejzákysovější místo hry, protože bzučák nesmíš použít během rozhovoru (teda můžeš, ale nebude se to počítat a noční potvoru tímto způsobem neodhalíš).

Jednotlivý mapy se zpřístupňujou postupně. Tkaže Division 47 se otevře časem a monument až nakonec.

Pokud jde o zamrzání PSP při hraní, tak mě se to nastávalo, ale četl jsem že některejm lidem jo. A z těch málo reakcí co jsem četl prý stačilo hru reklamovat a s jiným UMDčkem už to nezlobilo. Nejspíš je v oběhu pár vadnejch kopií.

Tady je půj první a věřím, že také poslední zásek u této hry. Jak říkáte bzučák jsem už v pohodě vyrobil, příšeru v noci viděl, ale za živého boha nemohu přijít na to, kdo je tím, jenž se za ni "převtěluje" a koho tedy mám bzučákem odhalit. Díky za pomoc (kde ho alespoň najdu a jak zhruba vypadá, ale bude snad stačit, kde konkrétně hledat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Tu nořní potrvozu najdeš v Nočním klubu. Je to holka. Pokud sis potvoru prohlédl, tak tam je dost jasné vodítko, které se týká culíků. Jestli jsi sledoval rozhovor s majitelem klubu, tak tam dokonce padlo i její jméno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ten Idol se nachází v Rossum Haus (bylo to zřejmé i z rozhovoru) v poslední místnosti. Už jsi tam musel něco vyrobit a pak to předat Robertě. Sedneš si do toho křesla s tím "sušákem" a pak vezmeš zlatou krávu a šup s ní zpátky do mléčného baru.

Já si nemyslím, že by byly úkoly špatně zadané nebo nesrozumitelné. Já neumím anglicky ani slovo a hru jsem dohrála. I když za vydatné pomoci Gluttona a slovníku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu